• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yükseklisans hakkında

dilaneryılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
EKİNCİLER DEMİR ÇELİK
arkadaşlar merabalar ben üniversite yükseklisansa başladımda çok çarpıcı, etkili ve bir o kadarda piyasaya yönelik bir konu çalışmak istiyorum bu konu hakkında piyasanın nabzını yoklamış arkadaşlardan yardım bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim :) bu arada danışman hocam benden çok etkili konular bekliyor kendisi toprak kirliliği, ağır metal ve elekrokimyasal arıtım çalışıyor dipp nott olarak belirteyim dedim;)

@glcndgn ya düşündüm ama o konu çok çalışıldı farklı birsey istiyorum ama yinede tsk ederim eger farklı bir öneriniz varsa duymak isterim

valla bizim bölümde pestisit çalışan bir hocamız vardı 50 sine varmadan hakkın rahmetine kavuştu o yüzden özellikle uzak durdugumuz konular arasında :) valla zirai ilaç kullanımı engellenemez diye düşünüyorum :p @Süheyla Duran

Konu geniş kapsamlı olunca ömür yetmez tabi haklısın :D Engellemek değil de atıyorum zamanda kullanılan DDT gibi maddelerin kanserojen etkileri düşünüldüğünde topraktan temizlenmesi insanlık adına da faydalı olur kanaatindeyim :)