• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Zaman damgası

Nihal Ş. Aksoy

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
DUO ÇEVRE ARITMA SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Yeni protokol yüklemek istiyorum ancak e-imza kullanımında zaman damgası eklenemedi hatası veriyor, konu ile ilgili güncel bilgisi olan var mı?

@Nihal Ş. Aksoy
javanın ayarlarını sırasıyla Denetim masası > java > advanced > mixed code > disable
değiştirirseniz düzelecektir.

@Tarik Can
malesef duzelmedi sistemmi sıkıntılı anlayamadım?

offf hala aynı imzayla ılgılı değılmıs bakanlıga da ulasamadım..bir sürü onay bekleyen belge var......

Arkadaşlar Çevrim İçi Çevre İzinlerinde Belge Görüntüleme ekranını kullanamıyorum.
Aşağıdaki hatayı veriyor, Sistemdeki güncellemeden mi kaynaklı çözemedim açıkcası
Adsız.jpg Adsız1.jpg

Yeni protokol yüklemek istiyorum ancak e-imza kullanımında zaman damgası eklenemedi hatası veriyor, konu ile ilgili güncel bilgisi olan var mı?
Tüm bu problemler JAVA ile alakalımıdır, yoksa Sistem güncelleme ile mi ?

Bilenler bilmeyenlere anlatırsa ;) Sevinirim.

Aynı hatayı bende alıyorum. Salı günü bakanlığı aradığımda güncellemelerin devam ettiğini cuma yada pazartesiye bitirmeyi planladıklarını söylediler. Bilginize...

@Mehmet Cahit Kutlu

aynı hatayı bende iki gündür alıyorum. bugün javanın güvenlik ayarlarının medium seviyesine getirdim ve sorun çözüldü.
java ==> security ==> security level ==> medium

rica ederim. ben 2 gündür bu hata ile karşılaşıyordum. bende tamamen tesadüf buldum :)