• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Zdhc gateway

Özge Çağla SÖZKAN

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Tekstil
Herkese merhaba,
Yakında İnditex denetimi geçireceğiz. Önemli konulardan biri olan ZDHC Gateway platformunda atıksu analiz testlerinin verified yapılması diye bir bilgi verdiler fakat nasıl yapılacağını bilmiyorum. Bilen varsa yol gösterirse çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Merhaba,
Atıksu analizlerini testi yapan firmalar yüklüyorlar siz girip onaylıyorsunuz. Firma ile görüşüp yükleyip yüklemediklerini sorun isterseniz. Biraz sistemi kurcalayınca karşınıza çıkacaktır.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
F.ÖzcanÖncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Firma yüklemesini gerçekleştirdi unverified olarak gözüküyor. Ben verified yapamadım :) Sistemi de kurcaladım nasıl yapılır diye fakat düzelteyim diye geri dönülemez hatalar yapmamak adına danışmak istedim. En sağlıklısı sanırım analizi yapan firmadan nasıl yapıldığını sormak.