• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

CMNet gündemi

Bugün hayatımın ilk iş görüşmesine gitmiş bulunmaktayım. Sonuç; tabi ki olumsuz! Neden mi? Çünkü tecrübe kriterine ''tecrübeli-tecrübesiz'' yazan bir işveren bile tecrübe arıyor.
oknt
oknt
Tecrübeli de yazsa yılmayın. Başvurularınızı yapın. Bir yerden başlayıp tecrübe kazanacaksınız inanın. Bunu size bu mesleğe başlayana kadar çok zahmet çeken biri olarak söylüyorum. Hakkınızda hayırlısı olsun.
Ana işlerinde haftada 60 saatin üstünde çalışanların toplam çalışan sayısına oranı bakımından Türkiye OECD üyesi ve ortağı ülkeler içinde 1. sırada yer alıyor.
Van gibi bir memlekete kar yağmamasının ve Urfa'ya benzer bir kış geçiriyor olması şaşırtıyor bizi !
Ahmet TEKYILDIZ
Ahmet TEKYILDIZ
Urfanın havasını mı taşıdın Şerefcim :D
Şeref Sayın
Şeref Sayın
Neyse ki bugün kar yağdı dün yazdıklarım Urfa dan bir anı olarak kaldı :)
Merhaba Olgaç Bey ben geri dönüşüm firmasında çalışmaya yeni başladım Plastik ambalaj atığı toplama ayırma ve plastk geri dönüşm lisansımız var ek olarak tehlikesiz atık geri kazanım lisansıda alacağız. Uygunluk yazısı ve ced muafiyeti aldık. İl Müdürlüğü lisans aşaması için iş akım şeması vaziyet planı istediler bununla ilgili örnek varmı sizde bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.
Yoğunluk yoğunluk yoğunluk :/ birazcık olsun sakinlik istiyorumm
oknt
oknt
Sakinlik için yanlış mesleği seçmişsiniz :)
Zihin zengin ise baş umutludur Gönül engin ise yürek mutludur...
Mltmunal
Mltmunal
burak bey merhaba. özel mesaj atamıyorum. ulaşma şansınız var mı acaba?
2 YIL EMİSYON ÖLÇÜMLERİ , ATIK SU NUMUNE ALMA , İSG VE KOKU ALANLARINDA TECRÜBEM BULUNMAKTA İŞ ARAYIŞIM BAŞLAMIŞTIR ...

İLGİLENECEK ARKADAŞLARA CV ' Mİ İLETEBİLİRİM ferhatelci56@gmail.com
Olgaç Bey merhabalar yeni üyeyim bir kaç gün önce Gülbin Hanıma da mesaj atmıştım yönlendirmeleriyle bana çok yardımcı oldu ancak hala ciddi soru işaretlerim mevcut ve siteyi gezerken cevaplarınız ile çok kapsamlı bilgiler verdiğinizi gördüm ilk kez bir yerde çalışmaya başlayacağım, çalışacağım yer ambalaj atıkları toplama ve ayırma tesisi, müsaade ederseniz bu konuyla alakalı bir kaç soru sormak istiyorum.