Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat
Ahmet Cüneyt
Son Giriş:
1 Nisan 2014
Kayıt:
25 Ağustos 2012
Mesajlar:
0
Beğenilen Mesajlar:
3
Ödül Puanları:
2
Cinsiyet:
Erkek
Doğumgünü:
5 Ocak 1977 (Yaş: 40)

Ahmet Cüneyt

CMNet Üyesi, Erkek, 40

Ahmet Cüneyt son aktivitesi:
1 Nisan 2014
  1. Ahmet Cüneyt henüz bir durum güncellemesi paylaşmamış ve birisi duvarına yazmamış.
 • Yüklüyor...
 • Yüklüyor...
 • Hakkında

  Cinsiyet:
  Erkek
  Doğumgünü:
  5 Ocak 1977 (Yaş: 40)
  Üniversite:
  Fırat Üniversitesi
  Firma Web:
  www.dihyecevredanismanlik.com
  Dihye çevre danışmanlık olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığından almış olduğumuz yetkiyle nitelikli, deneyimli kadromuzla yasal mevzuatlar çerçevesinde daha iyi hizmet vermeyi kendimize hedef olarak belirledik. Çevre danışmanlık firmamız; işletmelerin yatırım ve faaliyetlerini çevre mevzuatına uyumlu bir şekilde planlaması, yürütülmesi konusunda hizmet vermektir. Çevre yatırımlarınız için uygun teknolojilerin değerlendirilmesi bizim için çok önemlidir. Bu bağlamda firmaların araştırılması, mevzuata ilişkin gelişmelerin, değişikliklerin takibi ve bu çerçevede hukuki ve cezai risklerin ortadan kaldırılması konularında, uzman kadromuzla destek veriyoruz.

  Firmamızın çevre danışmanlık olarak verdiği bazı hizmetlerimiz; iş güvenliği, risk analizi, emisyon izni, iş yeri açma ve çalışma izni, bitkisel atık yağ taşıma lisansı, tehlikeli atık geri kazanım lisansı, çed, gürültü izni, deşarj izni, atık takip hizmet sağlayıcı(aths firması), çevre izinleri ve çevre lisansları bunların başında gelmektedir.

  Misyonumuz
  Çevre yarınlara bırakacağımız en değerli varlığımızdır. Dihye çevre danışmanlık olarak gelecek kuşaklara yaşanabilir bir dünya bırakılacak geleceğimiz için iyileştirmelerle sürekliliği sağlayacak adımlarla yarınlarımıza katkı sağlamaktır.

  Kalite Politikamız
  Hızlı, hatasız profesyonel çalışmak,

  Müşterilerimize ait gizli bilgilerin ve tescilli hakların korunmasını sağlamak,

  Ulusal ve uluslararası metotları kullanarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak,

  Sürekli değişen kanun ve yönetmelikler hakkında hizmet verdiğimiz firmaları bilgilendirmek,

  Yeterliliğimiz, tarafsızlığımız, karar vermemiz veya çalışmamız ile ilgili dürüstlüğümüze olan güveni azaltacak herhangi bir faaliyette bulunmamak,

  Kalite sistemi gereği yıllık hedefler belirlemek ve hizmet verdiğimiz firmaların kalite ve iş güvenliği olarak Avrupa standartlarına uygun kriterlere taşımak,

  Tüm personelin eğitim ihtiyacını belirleyip, eğitimi sağlamak temel ilkelerimizdir.