Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat
Emrah Çakılkaya
Son Giriş:
31 Temmuz 2017
Kayıt:
1 Mayıs 2015
Mesajlar:
6
Beğenilen Mesajlar:
3
Ödül Puanları:
3
Cinsiyet:
Erkek
Şehir:
İstanbul
Meslek:
Kimyager

Emrah Çakılkaya

Erkek, Nereden: İstanbul

CMNet Üyesi

Endüstriyel prosesten gelen atık yağlı suyu, bertarafa göndermeden hem yağınızı hemde atıksuyunuzu geri kazanmanız için çözümler üretiyoruz. 19 Mayıs 2015

Emrah Çakılkaya son aktivitesi:
31 Temmuz 2017
  1. Emrah Çakılkaya
   Emrah Çakılkaya
   Endüstriyel prosesten gelen atık yağlı suyu, bertarafa göndermeden hem yağınızı hemde atıksuyunuzu geri kazanmanız için çözümler üretiyoruz.
  2. Emrah Çakılkaya
   Emrah Çakılkaya
   Ağır bertaraf maliyeti getiren Atıksuları %90 oranında saflaştırıp bir enerji olan suyu tekrar kullanabilirsiniz.
   1. Olgaç SÜRMELİHİNDİ bunu beğendi.
  3. Emrah Çakılkaya
   Emrah Çakılkaya
   Endüstriyel Atık Su ve Temiz Su saflaştırma kimyasal Hammadde geri kazanım..
 • Yüklüyor...
 • Yüklüyor...
 • Hakkında

  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  İstanbul
  Meslek:
  Kimyager
  Üniversite:
  Karadeniz Teknik Üniversitesi
  Firma:
  C&G Depurazione Industriale
  Firma Web:
  www.cgdepurturkey.com
  C&G Depurazionale Industriale S.R.L 1971 yılında kurulmuş bir İtalyan şirketidir. Endütriyel atık su ve temiz su gruplarında 44 yıllık deneyime sahip olan C&G ,sahip olduğu tasarım tecrübesi ve ustalık bilgisi ile hem İtalya'da hem de tüm dünyada 3000'nin üzerinde kurulan tesisler şirketimizi büyütmeye cesaretlendirmesi, sürekli gelişim ve yenilik sağlaması ,müşterilere daha da etkili anahtar teslimi öneriler sunmuştur.

  Tesislerimizin olduğu başlıca ülkeler arasında,İtalya, İspanya, Fransa, Hollanda, Belçika, Slovenya, Slovakya, Türkiye, Yunanistan, Polonya, Rusya, Lübnan, Birleşik Arap Emirlikleri, Amerika Birleşik Devletleri, Brezilya, Meksika, Endonezya, Hindistan, Çin Halk Cumhuriyeti, Japonya, Malezya, Tayvan ve diğer ülkeler. Ana müşterilerimiz Yüzey İşlem Uygulamacıları ( Galvaniz, Alüminyum vs.), Soğutucu ve Motor Yağı endüstrisi,Gıda Endüstrisi , Kimyasal Endüstrisi, Kağıt Endüstrisi, İlaç Endüstrisi, Matbaa Endüstrisi ve Fotoğrofçılık Endüstrisinden gelir.

  C&G vakumlu evaporatör üretimiyle sektöründe öncü olmasıyla birlikte ileri ve gelişmiş teknolojisiylede atık suda minimize değerler sağlayarak " SIFIR DEŞARJ" a izin verirken , bu sistem çevreye hiçbir zarar getirmez . Çok geniş ürün yelpazesine sahip olan C&G'nin başlıca tasarladığı tesisler Vakum Evaporatör,Ters Ozmoz,Ultra Filtrasyon, Nano Filtrasyon, İyon Değiştirici Sistemler, Atık Su Arıtma Tesisi, Atıksu Geri Kazanım Tesisi, Kimyasal Hammadde Geri Kazanım Tesisi, Filtre Pres üretimi ve Galvaniz Sektörüne Uygun özel üretimler sağlayabilmektedir.