• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.
Fatih Özcan

Duvar Haber kaynağı Gönderiler Hakkında

 • fatih bey arşivlerde mülakatlar ile ilgili sorular olan yazınızı okudum. bölüm içeriği ile ilgili sorulabilecek neler olabilir fikrinizi alabilirmiyim?
  Fatih Özcan
  Fatih Özcan
  Merhaba,
  Rica etsem bahsettiğiniz konunun linkini buraya kopyalar mısınız?
  Fatih Özcan
  Fatih Özcan
  Bölüm hakkında sorulacak soru başvuru yaptığınız yerle ilgili olacaktır. Firmanın çalışma alanı size gelecek soruları belirler. Çünkü firma yaptığı işle ilgili bilginizi ölçmek isteyebilir. Bunun için direkt ... sorar demek inanın çok güç. Geri dönüşüm üzerine çalışan bir firmada baca gazları sormazlar bundan emin olun.
  Başarıya giden yolda kestirme yoktur.
  Melih Coşar
  Melih Coşar
  Bizim gittiğimiz o yollar bitmez başkan. Yolun sonunda hedefe varabilsek keşke :)
  Fatih Özcan
  Fatih Özcan
  Yolda yürüyoruz Melih, bilmediğimiz yolun uzunluğu :)
  gülay
  gülay
  yolun sonu toprak, boşverin bitmesin :)
  Denildimi bir yerin adına Türk beldesi.. Gözüm albayrak arar, kulağım ezan sesi.
  Dystopia
  Dystopia
  ...ve ellerimde kara kalem, kara gözüm seyirde yollarımda yolunu gözlediğim bir yolcunum, mağlubum, yaradan Allah'ım, gençliğime mahçubum...
  Fatih bey bu sene büro ve işlerme stajı yapmam gerekli geçen sene iski olmamıştı bu sene olmazsa nerelere başvurabilirim
  FERHAT ELÇİ
  Serhat Mehmet Kar
  A
  ades9
  Arkadaşlar çerve 2.sınıf öğrencisiyim acil bir konu var siteyi kullanmayı çok bilmiyorum o yüzden buraya yazıyorum. AZot tayini yaptık bir grupta arıtma tesisi giriş suyu kullanıldı amonyak azotu 5.6 mg/l çıktı.Diğer grupta çıkış suyu kullanıldı 67.2 mg/l çıktı. neden bu kadar fazla ve aralarında neden fark var yardımcı olur musunuz rapor yorumuna yazmam lazım lütfen
  merhabalar fatih bey .sizden bir ricam olacaktı .olgaç beyi tekrar sayfamıza ekleyebilirseniz çok seviniriz .inşallah en yakın zamanda halledersiniz teşşekkür ederim şimdiden(olgaç sürmelihindi) :)
  gizcev
  gizcev
  Adalet savaşcısı isimli kişi zaten Olgaç bey...
  mahsunGS
  mahsunGS
  Olgaç beyin kendi uyeligi vardi .olgaç sürmelihindi diye. onu demistim .baska uyelikler hakkinda bi bilgim yok. zaten yardimci oldugu uyeligi bi bildigim , benim az once soyledigim kullanici adiylaydi
  Fatih Özcan
  Fatih Özcan
  Adalet Savaşçısı idi hesap adı. Hesabı açtım bilginiz olsun.
  Hayatımızın en önemli anlarında, belirleyici rol alan, birbirinden değerli öğretmenlerimizin, öğretmenler gününü kutluyorum.
  Merhaba, site içerisinde biraz bakındım ama bulamadım. Yeni konu açmak da istemedim. Endüstriyel atıksuların fiziksel ve kimyasal arıtılmasıyla alakalı döküman var mı ? Link verebilir misiniz siteden ? Y.lisansla alakalı ödevim var, çok mutlu olurum teşekkürler.
  Merhabalar. Firmamızda görevlendirilmek üzere ''Endüstriyel uygulamalarda radyasyondan korunma sertifikası sahibi" çalışan aramaktayız. İlgilenenlerin 0555.991.79.29 numaralı telefondan Dilek Hanım ile irtibat kurmalarını rica ederiz.
  Tek Ders Sınavı ya da 3 ders sınavı veren bir okul arıyorum. Nasıl bulabilirim Fatih bey.
  Fatih Özcan
  Fatih Özcan
  tek tek üniversitelerin sitelerine bakmanız lazım. Topluca duyuru yapılan bir yer duymadım hiç..
  I
  ibrahimturkey1
  teşekkür ederim. forumda arkadaşlar yardımcı oldu.
  öncelikle merhaba , ters osmoz ile deniz suyundan içme suyu eldesi konusunda bitirme tezi aldım elinşzde örnek tesis tasarımı var mıdır ? teşekkürler
  Merhabalar Fatih Bey,

  Kalite Yönetim Sistemi hususunda çalışmalarınız ne boyuttadır fikrim yok fakat 17021-3 Geçişi ile ilgili bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi rica etsem? EA kodlarına göre yeterlilik analizi yapmam gerekiyor, yetkin olanların ilgilenmesi çok iyi olur. Teşekkürler...
  merhabalar fatih bey.yazın laboratuvar stajım var. izsu ve tübitaka başvuru yaptım. aliağa tüpraş ve iller bankasınada yapmayı düşünüyorum.. sizin başvurmamın iyi olur dediğiniz başka yerler var mı acaba. özel laboratuvarlarda dahil.
  Fatih Özcan
  Fatih Özcan
  Atıksu lab ta mı yapacaksınız? iski öneriririm. çok iyi labları vardır, hatta bazı labları arıtma tesisleri içinde olduğu için iki işide görme şansınız olabilir.
  Çiğdem Aksoy
  Çiğdem Aksoy
  izmirde bakıyorsanız çiğli atıksu arıtma da olabilir
  AbdullahTürkyılmaz
  AbdullahTürkyılmaz
  Evet izmirde bakıyorum esas
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
Fatih Özcan's reactions
Reaction
Given
Received
Beğen
1.491
3.391
Beğenme
0
0
Yorumsuz
0
0
Rahatsız edici
0
0
Üzücü
0
0
Sinir bozucu
0
0
Komik
1
1
Muhteşem
0
6
İnanılmaz
0
0