hersanlioglu tarafından yazılan mesajlar

 1. H

  Atıksu arıtma tesislerinde çalışan teknik personele ilişkin tebliğ

  KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VAR MIDIR? OSB'de yer alıp atık su deşarjını OSB Ortak Arıtması'na yapan fakat bunun için kendi bünyesindeki arıtma tesisini de çalıştırmaya devam eden bir tesis, bu tebliğden muaf mıdır?
 2. H

  Atıksu arıtma tesislerinde çalışan teknik personele ilişkin tebliğ

  OSB'de yer alıp atık su deşarjını OSB Ortak Arıtması'na yapan fakat bunun için kendi bünyesindeki arıtma tesisini de tam kapasite çalıştırmaya devam eden bir tesis, bu tebliğden muaf mıdır? Nasıl yorumladınız, ben bu durumun belirtildiği bir madde bulamadım.
 3. H

  Selamlar, ingilizce cv konusunda yardımcı olabilecek var mıdır?

  Selamlar, ingilizce cv konusunda yardımcı olabilecek var mıdır?
 4. H

  Çevre görevlisi belgesi alınması işlemleri

  Arkadaşlar merhaba; Vize Eğitimi'mi tamamladım, Çevre Görevlisi Belgemi almak için sistem üzerinden vize süreci başlatıyorum, Tüm bilgi ve belgeleri (dekont dahil) girmeme ve yüklememe rağmen; 'Girmiş Olduğum Belgeleri Onaylıyorum'a tıkladığımda (e-imza sayfasına yönlendirmeden) ; 'Ödeme...
 5. H

  Çevre Görevlisi Eğitim Videoları

  merhaba; videoları belirtilen süre içerisinde bitiremezsek eğitim iptal mı oluyor, bilen var mı?
 6. H

  atıksu miktarı hesaplama

  Tesisimizdeki arıtma; fiziksel üniteler (ızgaralar+kum tutucu+sedimentasyon) + nötralizasyon + uzun havalandırmalı aktif çamur şeklinde. Evsel atık suyu ayrı bir kaba ızgaradan geçirdikten sonra direkt olarak biyolojik sisteme (geri devir çamuruyla birleştirerek) veriyoruz, endüstriyel atık su...
 7. H

  EÇBS Kullanımı İçin Gerekli Vekalet

  @hatice kaya Sanırım vekaletin belirli tarihlerde tekrarlanması için en fazla yıl sonuna kadar geçerli olabiliyor. 2019'da güncellemeniz için. Siz vekalet aldınız mı? Metinde belirtilenleri paylaşabilir misiniz?
 8. H

  EÇBS Kullanımı İçin Gerekli Vekalet

  @Tolgay Doğan Teşekkür ederim.
 9. H

  EÇBS Kullanımı İçin Gerekli Vekalet

  Vekâleten işlemlerde noter onaylı vekalet belgesi zorunludur.. EÇBS'yi kullanabilmemiz için, Firma Yetkilisi'nin vereceği noter onaylı vekalet için taslak bir metin mevcut mudur? Yada vekalet alan varsa eğer metni paylaşabilir mi mümkünse? İyi çalışmalar herkese,
 10. H

  Değişen atık su katı madde oranına bağlı olarak otomatik polimer dozajı mümkün mü?

  @murty90 Bu konu ile ilgili benim de problemlerim var, sabit bir dozaj var fakat giriş hep değişik. Eğer bir çözüm bulabilirseniz görüşmek isteriz.
 11. H

  Şantiye şefliği

  @merve akbas En büyük riski iş kazası, bunu engelleyebilmek için de şantiyede bulunmak gerekir. İşin içinde olmadan içiniz rahat edebilecekse, yapabilirsiniz. Fakat oluşabilecek olumsuz bir durumdan (ki inşaatsa eğer gayet sık yaşanır) sorumlu olursunuz.
 12. H

  Tehlikeli madde faaliyet belgesi

  @sdagtekin Tehlikeli mal listesinde mazotun CAS nosu bulunuyor, bu sebeple kapsamda oluyorsunuz.
 13. H

  Kağıt sektörü aat

  @mcelebi tabii ki kaldır :hhhhhh: @Ahmet Doğan sizin proses nedir?
 14. H

  Kağıt sektörü aat

  Firma ismi veriyor muyuz? :)
Yukarı Alt