Kübra Boz tarafından yazılan mesajlar

 1. Kübra Boz

  Kütle Denge Sistemi

  İyi günler size bir sorum olacaktı yardımcı olursanız sevinirim.Benim çalıştığım TAT tesisİ yeni kurulduğu için kütle denge sistemine hiç giriş yapılmamış.Bende daha önce hiç yapmadığım için nasıl girildiğine dair bir bilgim yok.Atık kabul işlemlerinden gelen tehlikesiz atık kısmına alındı...
 2. Kübra Boz

  Müstakil Çevre Görevlisi

  Merhabalar; çevre mühendisliğini yapmakta olduğum tesis için müstakil çevre görevlisi olarak kendimi atamak istiyorum ancak kendi hesabımda tesis şube listesinde aynı adrese ait 3 tesis gözükmektedir.İki tesis bizim gerçek cevre kimlik numaramız iken diğer tesis bize ait olmayan bir bir çevre...
 3. Kübra Boz

  Ambalaj atığı toplama ayırma tesisinde çevre müh. görevleri

  Arkadaşlar merhaba 15 gün önce bir ambalaj atığı toplama ayırma tesisinde işe başladım ve yeni mezunum.Teknik uygunluk raporu hazırlamam gerekiyor.Acaba elinizde örnek bir teknik uygunluk raporu var mı? Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.
 4. Kübra Boz

  Katı atıkların projeksiyonu

  Bende tam olarak anlamadım:rolleyes: Ama ödev kağıtta tam olarak katı atık projeksiyonu yapmak için kullanılan yöntemler nelerdir?Bu yöntemlerin kıyaslanmaları ve statik,dinamik,istatistik ve deterministik modellleri nelerdir diye soruluyor :rolleyes:
 5. Kübra Boz

  Katı atıkların projeksiyonu

  Katı atık projeksiyonu yapmak için kullanılan yöntemlerle ilgili bir makale yazmam gerekiyor.Acaba katı atık projeksiyonunu ve bu yöntemlerin ne olduğunu bilen var mı? Çünkü internette bilgi bulamadım.Teşekkürler.
Yukarı Alt