• Sedat bey çevre görevlisi olarak izinlisansta atama yaparken vekaletname almak zorunlu mudur ve bu vekaletname noter onaylı mı olmalı ?
  Sedat Bey Merhaba;
  Bir OSB'de Çevre Görevlisi olarak çalışıyordum. İşten ayrıldım. Başka bir OSB'de Çevre Görevlisi olarak göreve başladım. Fakat ilk olrak çalıştığım OSB'den işten ayrıl butonu aktif olmadığı için yeni başladığım OSB'de Çevre Görevlisi olarak kendimi atayamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Bakanlığa defalarca mail attım. Aradım ama ulaşamıyorum. Geri dönüş olmadı.
  Sedat bey çalıştığım firma Ek 2 kapsamındadır ben firmada hem İSG ile ilgilenmekte hemde çevre müh. yapmaktayım firmaya ait geçici faaliyet belge başvurusunda bulunmam gerekiyor sigortam firmada isg diye yatmaktadır sigortamın çevre müh olarak yatması gerekli midir? ve çevre yönetim birimini oluşturmalı mıyız teşekkürler
  Sedat Bey Merhaba;

  Online Çevre Bilgi Sisteminde yeni bir tesisin firma kaydını yaparken hata kodu T3 diye bir uyarı geliyor. Anlamı nedir? Yardımcı olabilir misiniz?

  Şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar..
  Sedat mey merhaba

  İzin lisans sistemimde 4 ay önce çalıştığım geri dönüşüm firmasında hala çalışıyor gözüküyorum.İşten ayrıl veya güncelle butonları sistemimde gözükmüyor.Tesis işlemleri=> işletme protokolü işlemlerine girdiğim zaman ise yetki onayı bekleyen birden fazla meslek bilgisi bulundu lütfen yetkililerin onay vermesini bekleyin şeklinde bir uyarı çıkıyor.
  Dilan Aslan
  Dilan Aslan
  Bakanlıkla görüştüm bir şey yapamayacaklarını söylüyorlar.Şuan çevre görevli belgemi kullanamıyorum. Bu problemin bir çözümü yok mu acaba? Eski firmanın bilgilerini,kendi izin lisans bilgilerimi verebilirim.Elle müdahale edebileceğiniz bir şeyse.Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.
  Sedat bey merhaba,
  İzin lisans sisteminde işe giriş belgemi 1 aydır imzalayamıyorum. Telefondan mobil imza ile imzaladıktan sonra sistem tekrar telefon numaramın bulunduğu ekrana dönüyor . Her gün deniyorum ancak hep aynı sorunla karşılaşıyorum bunun bir çözümü var mıdır? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
  Sedat Azizoğlu
  Sedat Azizoğlu
  Merhaba;
  Öncelikle mobil imzayı aldığınız GSM (turkcell vodafone gibi) operatörü ile irtibata geçin, eğer GSM tarafında sorun yoksa bakanlık tarafında mobil imza sunucusundan kaynaklı sorun var demektir. Bunun için (0312) 410 15 00 telefonu arayarak yardım alabilirsiniz.
  İyi Günler Dilerim.
  nazzw
  nazzw
  Mobil imzada sorun yok e-devlet,işbank gibi sitelerde kullanabiliyorum. Bakanlığa gidip görüşmüştüm ancak sonuç alamamıştım. Tekrar arayayım. Teşekkür ederim Sedat bey
  Sinan Uzundemir
  Sinan Uzundemir
  MERHABA. AYNI SORUNU BEN DE YAŞIYORUM. TURKCELL'DEN AVEA'YA GEÇMİŞTİM. TEKRAR TURKCELLE GERİ DÖNÜNCE OLDU. BAKANLIĞA MESAJ ATTIM CEVAP OLARAK BAKANLIĞIN TURKCELL İLE OLAN SÖZLEŞMELERİNİN BİTTİĞİNİ VE BİR BELİRSİZLİK OLDUĞUNU SÖYLEDİLER. ÇÖZÜM DE SUNMUYORLAR. NE YAPABİLİRİZ YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ İYİ ÇALIŞMALAR.
  Arkadaşlar Bakanlığın Alo 181 e Kumuş olduğu Bize telefonda destek veren Teknik birimin kapanacağı haberini duydum.doğrumudur
  Eğitim sekmesinde de kaydedilmiş bir şey yok. Belge başvurusunu yapabilen arkadaşların bilgisayarlarında da denedik ama aynı sonuçla karşılaştık. Bununla ilgili ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim..
  Kullanıcı Adı: ibd61
  Merhaba Sedat Bey, bugün çevre görevlisi belgesi için sisteme kimlik bilgilerimi kaydettim. Sonrasında eğitim bilgilerimi giriyorum ve mezuniyet belgemi seçip kaydet diyor ve mobil imza ile ilgili işlemleri telefondan onaylıyorum. Ancak sonrasında ekran yine eski haline (mobil imza gönder vb. - vazgeç) dönüyor.
  Merhaba Sedat Bey,
  Bizim tesisimiz için GFB ni Danışman firma alacak. Sonrasında ÇYB ni biz kendimiz kurmak istiyoruz. Olabilir mi?
  merhaba Sedat Bey,
  Danışmanlığını yaptığım bir firmanın Çevre Bilgi Sisteminde Atık Beyan Formu ekletmem gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim.
  K.adı : vbqu
  sedat bey günaydın bn gfb başvurusu yaparken kordinatları girmek için utm seçiyorum ve mavi ekran geliyor küçük pencerede kordinat girmek için bişe gelmiyor yardımcı olabilirmisinz.
  Sedat Bey,
  Çevre bilgi sisteminde bir tesisime Tehlikeli Atık Beyan Sistemi ve Seveso Bildirim Sistemi eklemem gerekiyor. Yardımcı olabilir misiniz? K.adı: gxtf
  ben kendimi şifre isterken tesis yetkilisi olarak gösterdim ben böyle devam ederek kendimi çevre görevlisi olarak atasam bi sorun olur mu onun haricinde şirket yetkilisinin dijital imzası yok şirket yetkilisi alması mı lazım yoksa zaten ben kendimi göstermişim yetkili diye benimki olsa da olur mu ayrıca vekaletname çıkarmak gerekiyor mu anlatabildim mi bilmiyorum
  çevre göevlisi belgesi olan çalıianımız izinlisanstan kendi kullanıcı adını girdiğinde sayfa acılıyor ama kimlik bilgileri kayıtlı değil. kimlik bilgilerini girdiğimizde sistemde bu tc ile kayıtllı kişi vardır diyor. ve çevre görevlisi belgesi sistemde yok ama 1 ay önce sistemde herşey kayıtlı olduğunu söylüyorr. sistemem bugün yüklememşiz gerekli yardımcı olur musunuz ?
  Mrb Sedat bey, bir sorum olacaktı. 2012 yılı içerisinde il müdürlüğüne verdiğimiz end. atık yönetim planımız onaylandı . tekrar 2013 yılı içerisinde tekrar plan sunacak mıyız. teşekkürler.
  Sedat Azizoğlu
  Sedat Azizoğlu
  0312.586.30.84 nolu telefondan
  Şube Müd. Arzu Hanım dan bilgi alabilirsiniz
  Sedat Azizoğlu
  Sedat Azizoğlu
  0312.586.30.84 nolu telefondan
  Şube Müd. Arzu Hanım dan bilgi alabilirsiniz
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
Yukarı Alt