Seren Doğan tarafından yazılan mesajlar

 1. S

  Tehlikeli atık geçici depolama izni

  teşekkür ederim @Fatih Koçak
 2. S

  Tehlikeli atık geçici depolama izni

  arkadaşlar merhaba 150110 tehlikeli atık kodu ile çalışan bir firma merkezi maraşta adanada geçici depolama alanı kurmak istiyor bunun için gerekli belgelere nereden ulaşabilirim yada hangi yönetmeliklere bakamam gerekmektedir?
 3. S

  Tehlikeli Atık Beyan Sistemi (TABS)

  @nazlı yenigüllü bende tehlikesiz atık toplama ve ayırma tesisinde çalışıyorum aynı şekilde al sat işlemi yapılıyor fakat senin her ay yaptığın bildirimleri tabs bildirmeyeceksin olgaç sümerlihindi dediği gbi proses sonucu oluşan atıkların mesela işçilerin kullandığı eldivenler ofiste oluşan pil...
 4. S

  Entegre çevre bilgi sistemi hakkında

  arkadaşlar merhaba ben tehlikesiz atık toplama ayırma tesisinde çalışıyorum entegre çevre bilgi sistemine girdiğim de ve e yeterlilik uygulamasında kurum kuruluş kısmında çevre görevlisi sekmesine girdiğimde bir uyarı notu ile karşılaşıyorum tesisiniz de en az 3 tane çevre görevlisi çalışması...
 5. S

  Entegre çevre bilgi sistemi hakkında

  arkadaşlar merhaba motat sistemine girebilen var mı acaba bir sıkıntı mı var ben sisteme ulaşamıyorum?
 6. S

  Entegre çevre bilgi sistemi hakkında

  @Cem Yılmaz bey aynı durum bizim tesisimize atık olmayan çevre izin lisansıda bulunmakta bakanlığı arıyorum fakat cevap veren yok sorun bildir yapıyorum dönüş yok ne yapmak gerekiyor anlamış değilim ?
 7. S

  Entegre çevre bilgi sistemi hakkında

  arkadaşlar sisteme girebilen var mı?
 8. S

  Tat firması bildirimleri

  @gülistan hanım kütle denge sisteminde her ikisinide gireceksiniz ambalaj bilgi sitemine 150101kodu olanambalaj kağıt atıklarınızı girmeniz gerekmektedir.
 9. S

  Entegre çevre bilgi sistemi hakkında

  @Merve D. HANIM TESİS YETKİLİSİNİN PATRONUZUN TC VE E DEVLETİYLE SİSTEME GİRİŞ YAPIN TESİS İŞLEMLERİ KISMINDAN BİLGİLERİNİZİ KONTROL EDİN BEN KONTROL ETTİM HERHANGİ BİR YANLIŞLIK YOK AMA HALA SORUN DEVAM ETMEKTE BENDE SİZDE BİR DENEYİN HERHANGİ BİR BİLGİYE ULAŞIRSAM EĞER PAYLAŞIRIM BURADA...
 10. S

  Entegre çevre bilgi sistemi hakkında

  arkadaşlar kendimi müstakil çevre görevlisi olarak kayıt ettim fakat kendim sisteme girip onaylayacağım ama çalıştığım firma adana ceyhan olarak görülmekte ve telefon bilgileri falan yanlış böyle bir sorunla karşılaşan var mı ne yapmam gerekmektedir?
 11. S

  İnternet bağlantılı uzaktan erişim imkanı veren kantar programı

  arkadaşlar yeni yönetmeliğe göre ambalaj atığı toplama ve ayrıştırma tesisleri sgk bildirimde il çevre ve şehircilik müdürlüğüne bildirim de bulunması gerek mi?
 12. S

  Entegre çevre bilgi sistemi hakkında

  SANCAR BEY TEŞEKKÜR EDERİM BİLGİLERİNİZ İÇİN BİR SORUM DAHA OLACAK BU SEKMEDEKİ İŞE GİRİŞ BİLDİRGESİ BENİM SİGORTA GİRİŞİM OLAN BELGE Mİ ? YOKSA ÇEVRE GÖREVLİSİ BELGESİ Mİ ?
 13. S

  Entegre çevre bilgi sistemi hakkında

  arkadaşlar merhaba ambalaj atığı toplama ayırma ve tehlikesiz atık toplama ve ayırma tesisinde çalışıyorum kendimi çevre görevlisi olarak entegre çevre bilgi sistemine nasıl atamam gerek bilgi olan varsa yardımcı olabilir misiniz?
 14. S

  Entegre çevre bilgi sistemi hakkında

  arkadaşlar merhaba UAVT kodunu giriyorum fakat yer imi oluşmuyor bunun sebebi nedir bilen var mı?
 15. S

  Ambalaj atığı olarak çelik teneke faturası kesmek

  @Mesut Güngör ve @Olgaç Sürmelihindi yardımlarınız için teşekkür ederim karşımda ki firmanın bende olan atık kodu yok fatura kesemiyeceğim yinede tam emin değildim sizlere danışmak istedim yardımlarınız ve fikirleriniz için çok teşekkür ederim :)
Yukarı Alt