• Tolgay Bey buton artık çalışıyor. Yeni ünvan için Ticaret Sicil gibi bir evrak yüklenmesi gerekli. Sadece il müdürlüğü onaylamadan uygulamaları kullanamazsınız denmiş. Bilginize. İyi günler
  Tolgay Doğan
  Tolgay Doğan
  aynen yaptim ben de dilekceyi cevreye verecem bakalim nasil olacak. teşekkür ederim yardımlarınız için Ezgi Hanım.
  şimdi eçbs sayfasının girişinde şunu gördüm tesis/şube adı güncelleme ve adres değişikliği ile ilgili yapılan başvurularının bağlı olunan Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından onaylanması gerekmektedir. diyor. Ama memurlara gozukmuyormuş
  Benimki de tesis adı. Ticaret Sicilde yazdığı gibi yazmamızı istedi memur. Bu tesisim de çevre izni yenileme var. Ancak bunun dışında hem firma hem de tesis yetkilisi olduğumuz başka bir tesisimiz var. Burada da tesis devri söz konusu. Yine isim değiştiricez. Ancak firma yetkilisinden girince bile aynı uyarıyı veriyor.
  181'den de talep oluşturduk ama ne zaman dönüş olur allah bilir... Sizden ricam sizde deneyebilir misiniz? Ya da Antalyanın konuyla ilgili bilgisi var mıdır?
  Tolgay Doğan
  Tolgay Doğan
  iyi günler Ezgi Hanım, ben orda ünvan değişikliği başvurusunu goruyordum sürekli ama ünvan değişikliği denince firma ile ilgili olduğunu dusunup tıklamıyordum hiç. bendeki sikinti tesis adi ile ilgili çünkü ünvanda sikinti yok. ama siz soyleyince simdi denedim. bende de ayni uyariyi veriyor. benim gfb eksiklikti su anda 40 gün gecti eksikligin üstünden. siz firma/tesis yetkilisi oalrak mi gorunuyorsunuz?
  Tolgay bey iyi günler,
  Ünvan değişikliği ile ilgili dün tesis listesinden ilgili tesisi seçip bilgilerine bakarsanız en alta unvan değişikliği başvuru butonu eklediler. Ancak bastığımda yetkiniz bulunmuyor diyor. Sizinde aynı sıkıntınız olduğu için rahatsız ediyorum. Siz denediniz mi? Benim cumaya kadar Çevre izni yenilemesi yapmam gerek, öncesinde de ünvanı mı değiştirmem gerek. Bursa Çevre konuya hiç hakim değil.
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
Yukarı Alt