• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.
W

Duvar Haber kaynağı Gönderiler Hakkında

 • Merhaba,

  2011 yılındaki "Deşarj İzni / Derin Deniz Deşarjı İzni"konulu yazınızla (aşağıda) ilgili nasıl bir çözüm buldunuz? Aynı konuda bir sıkıntım var. Yardımcı olacağınızı düşünüyorum.
  İyi çalışmalar
  bir sorum olacaktıda :
  1.matbaa sektoru cevre danısmanlıga gırıyormu gırıyosa su nedenlerle gırermı burda kımyasallar kullanılır ve bu kımyasallar makınedekı boyayı cozmek ıcın burdakı su kanala verılıyor sonra kagıt ve odun atıgı cıkıyor bunlarıda fabrıkalra satıyolar kesın olarak danısmanlıga gırıyormu ?
  2.fotograf end danısmanlıga gırıyoda orta ve buyuk olceklı fotograf cekılen yerlermı gırıyor su banyosu bazında atık artık hıcbır fotografcıda olmuyor ve hıcbır gfb basvurusu yok gırıp gırmedıgını nasıl anlayacaz pıl atıgı oluyo desek ayda mesela 100 tane cıkıyo desek yonetmelgın kapsamına sokabılırmıyız
  Merhaba;
  Dünkü toplantıya katılamadım sınavlardan dolayı. Fakat hala e-dergide yardım etmek istiyorum.
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
WalkMan's reactions
Reaction
Given
Received
Beğen
33
301
Beğenme
0
0
Yorumsuz
0
0
Rahatsız edici
0
0
Üzücü
0
0
Sinir bozucu
0
0
Komik
0
0
Muhteşem
0
0
İnanılmaz
0
0