• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

6. çevre kurultayı akdeniz üniversitesi

Hande Öztürk

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
MWH Global
Herkese merhaba,
20-21 Mart'ta düzenlenecek olan 6.Çevre Kurultayı hakkında bir bilgisi olan var mı?
Özellikle akdenizli arkadaşlardan cevap bekliyorum.
Sevgiler :)

Kimsenin mi haberi yok :(

Okula duyuru geldi fakat herhangi ek ya da açıklama bulunmuyor.
Katılımlarımızı bekliyorlar da istesek de mümkün olmamıyor anlam veremedim ben

Hande hanım öğrencı kurultayı yapıyoruz Akdenız üniversitesinde. Herhangı bı sorunuz varsa ben yardımcı olabılırım.

Tabi yardımcı olurum. Öğrencimisiniz eğer öğrenci iseniz üniversitelere yazı gönderdik.. Ek olarak davetiyede yollayabiliriz.

özcan merhaba oda olarak şu kurultaylarda devlet kurumlarına resmi bir yazı gönderseniz katılım yapmamız kolay olur. Bu arada özel mesaj yazamadım yazabiliyosan telefonunu göndersene

Arkadaşlar merhaba,
Kurultay hakkında bana geri dönüş oldu, cevap bekleyen arkadaşlar için bildiklerimi özetlemek istedim.
Okulların çevre kulüpleriyle iletişime geçilmiş broşürler afişler vs okullara gönderilmiş aynı zamanda çevre mühendisleri odasına da gerekli bilgiler verilmiş.
Arkadaşların samimiyetine inanıyorum fakat yeterli duyurunun yapılmadığını, tüm okullara ulaşmak için çabalanmadığını kendi içlerinde bu organizasyonları yürüttüklerini düşünüyorum.
Olumlu geri dönüşler aldım fakat bunları da belirtmeden geçemedim.
Katılmak isteyen arkadaşlar Ali Bey'le direkt olarak iletişime geçmeyi denemeliler.
Mutlu haftalar :)

Arkadaşlar kusura bakmayın bu ara çok yoğunum :S Affınıza sığınıyorum. Hande hanım gerekli açıklamaları yapmış.İletişimde bazı aksaklıklar olduğunu kabl ediyorum.Ama elimizden geldiği kadar duyurmaya çalışıyoruz..
uzumcu07@gmail.com mail adresim ulaşırsanız her turlu sorunuza cevap verebilirim.
Mutlu haftalar :)