• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ HK.

ZEYNEP KEÇECİ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
DANIŞMANLIK FİRMASI
Merhabalar belediyelerin, resmi kuruluşların bünyelerinde çevre yönetim hizmeti kurmaları için asgari şartlar ilgili yönetmelik vb. resmi bilgilere nasıl ulaşabilirim bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum teşekkür ederim

ZEYNEP KEÇECİÜstadım Merhaba,

Belediyeler Çevre Yönetim Birimi kurabilirler. Sıfır Atık Yönetmeliğinde nüfusu 250.000 kişinin üzerinde olan ilçe belediyeler Çevre Yönetim Birimi kurma zorunluluğu vardı ama bu madde değişti. Çevre Yönetim Birimi kurmak için en az iki kişi gereklidir. Bu Birimi ile ilgili detaylı bilgiye "Çevre Yönetimi Hizmetleri Hakkında Yönetmeliğin" 6. Maddesinin 2. Fıkrasına bakabilirsiniz:

Screenshot_20220216-123750_Chrome.jpg