• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konya, ankara, Nevşehir illerinde çevre görevlisi belgesi veya yakın zamanda alacak olan mezun çevre mühendisleri arayan var mıdır?

Kocaeli Çayırova'da otomotiv sektöründeki kurumsal bir firma için çevre görevlisi belgesi olan araç kullanabilen erkek adaylar için askerliğini yapmış bir çalışma arkadaşı aramaktayız. Gebze, Darıca, Çayırova yada İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmesi tercih sebebidir.

Şirketimiz bünyesinde AAT proje onayı dosyası hazırlayan tecrübeli(proje koordinatörü olması tercih sebebi) çevre mühendisine ihtiyacımız vardır. Ücret tatmin edici olup, görüşme esnasında bildirilecektir.İlgilenenler için iletişim e-mail:info@nardugan.com.tr. dir.
Milas/MUĞLA

AMBALAJ ATIĞI TOPLAMA AYIRMA FİRMAMIZA BİR TANE ÇEVRE GÖREVLİSİ BELGESİNE VE TERCİHEN B SINIFI EHLİYETE SAHİP ÇEVRE MÜHENDİSİNE İHTİYAÇ VARDIR. ÇALIŞMA SAATLERİ SABAH 8 AKŞAM 17, HAFTASONLARI TATİL. ÜCRET GÖRÜŞMEDE BELİRTİLECEK. (ŞANLIURFA)
İLGİLENENLER İÇİN; 0542 508 63 53 ARAYABİLİRSİNİZ.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 2016 mezunuyum.Çevre görevlisi belgesi açılmadığından henüz edinemedim 15 güne yakın çıkacak.isg ve tmgd kurslarına yazıldım.B sınıfı ehliyete sahibim.aktif olarak araç kullanıyorum.bilgisayar programlarına hakimim.Yeniliklere her zaman açığım. Gaziantep'te ikamet etmekteyim. Kariyer sahibi olabileceğim her zaman iş noktasında kendimi geliştirebileceğim iş arıyorum.
byibrahim.ararat@gmail.com

Arkadaşlar Çevre Mühendisleride İlaçlama Firmalarında Mesul Müdürlük yapabiliyorlar biraz branş dışı olabilir buradada ekmek var , Çevre Danışmanlık Firmasından fazla Çevre İlaçlama firması var hepsindede işyeri açmak için mesul müdür gerekiyor, kazançlarına bakıldığından kesinlikle çevre danışmanlarından daha yüksektir.

Ayrıca her belediye bir mesul müdür bulundurması gerektiğinden Kamuya veya Taşerona girme olasılığınız artıyor

Yıllardır bu işleri yapan çevre mühendisleri var

Kafanıza takılan bir soru olursa özelden yazabilirsiniz Kolay gelsin

@hepaistos merhaba ;

Mesul müdürlük için sanırım tam zamanlı olarak o iş yerinde SGK lı olmak gerekiyormuş. yani hem çevre görevlisi olup hemde ilaçlama firmasında mesul müdür olunabiliyor sanırım. yani bu dal(mesul müdürlük) bizim için ek iş, ek kazanç mı demek?(farklı yerlerde , tam zamanlı sigorta yapılabiliyor diye biliyorum)
???

Cumhuriyet üniveristesi 2015 mezunuyum. Çevre görevlisi belgesine sahibim. B sınıfı ehliyetim var . bilgisayar sertifikam var . stajlarımı çevre ve şehircilik bakanlığı Çed ,Tokat Atıksu arıtma tesisi lab. Ve işletme,Tokat -zile-turhal-pazar katı atık birliği ve Tokat tıbbi atıkta yaptım ve 9 aylık Tokat atıksu arıtma tesisinde iş tecrübem bulunmaktadır. Özellikle tesis olarak kendimi geliştirebileceğim iş aramaktayım .ozgenur.yigiter@gmail.com

Merhabalar. çanakkade çalışacak 2 yıllık çevre görevlisi belgesine sahip olan arkdaşlar benimle iletime geçsin. 0531 101 49 50

Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, "Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği” kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi için,
Gebze veya İstanbul Anadolu Yakasında (Maltepe-Kartal-Pendik-Tuzla) ikamet eden veya edebilecek,
Çevre Görevlisi Belgesine sahip,
Çevre Mevzuatına hakim,
Aktif araç kullanabilen
Ekip çalışmasına ve sistemli çalışmaya yatkın,
Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan,
Yukarıda belirtilen özelliklere sahip adayların fotoğraflı özgeçmişlerini verilen adrese mail atmaları gerekmektedir.

mehmetceylan@almergroup.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...