• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kds proses girdisi çıktısı ve ürünler

• Konuyu başlatan Anonim (7528)
  • Başlangıç tarihi
A

Anonim (7528)

Merhaba arkadaşlar,
Kafam biraz karıştı toplma ayırma tip 2 tesisiyiz geri kazanımımız var ve ürün oluşmakta.
Bu ürünlerden çapak dediğimiz ben direk ürün satışı yerinden satış diye çıktım zaten stok vardı hiç oluşturmadım.
Ama palet için hem ürün satış yapıyorum hemde stok olmasına rağmen oluşturuyorum o yüzden paleti ürünler kısmına da yazıyorum.
Attığım görselde ürünler kısmına eklememe gerek var mı ? Bi sıkıntı yaratır mı yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ekli dosyalar

• KÜTLE DENGE.JPG
    KÜTLE DENGE.JPG
    189.1 KB · Görüntüleme: 36