• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Plastik geri kazanım

Talhayldz

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Vistellar
Merhabalar, plastik geri kazanım tesisi kurmak istiyorum. Bulunduğum bölgede böyle bir tesis yok. Hatta yakın illerde de yok. Granül haline getirip satmayı düşünüyorum. Araştırmalarıma başlayalı 2 ay oldu. Bana bu konuda fikir verir misiniz? Fikir istediğim konular;
1- Maliyet tarafı
2-Geri kazanılan ürünün (granül) satış tarafı
3- Devlet ile olacak prosedürler
4- Dikkat etmem gereken noktalar.
Teşekkürler

Ben açtım tesis, şu an piyasa çok uygun değil..
Temiz hammaddeye ulaşmak zor.
Granül için en az 5 milyona ihtiyacınız var.
Lisans işlemleri külfetli ve uzun
Hurdacı sektöründe temiz ve dürüst çalışana kazandırmıyorlar. Çorluya yolun düşerse gelip gezebilirsin her zaman meslektaşlarımızın sektöre girmesini destekliyoruz😊👍🏿