• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tekstüre üretimi çevre izin lisans kapsamına girer mi ?

Mert_keskin

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
yok
Merhaba arkadaşlar Tekstüre iplik üretimindeki tesisimiz kapsam dışı yazımız var üretimi çevre izin lisans kapsamına girer mi ? Polyester iplik üretimi bu maddeye girer mi ?

4.17 Plastik hammaddeler kullanarak plastik ürünler üreten tesisler1

Mert_keskinKapasite raporunuzda tüketim maddelerinizin içinde herhangi bir plastik madde varsa ve bu plastik maddeyi iplik üretim aşamasında hammaddeniz olarak kullanıyorsanız izin lisansta attığınız maddeye tabi olursunuz ve herhangi bir emisyon kaynağınız varsa emisyon ölçümleri yaptırmanız gerekir. Kapsam dışı yazınız ÇED KAPSAM DIŞI sanırım değil mi? iplik üretiminizde proses akışınız tam olarak nasıl bilmiyorum fakat anladığım şekilde yorumladım.