Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

West® modeling and simulation software

Konu, 'Diğer Mesleki Programlar' kısmında Recep K. tarafından paylaşıldı.

1. Recep K.

Recep K. CMNet Üyesi

selamlar
    atıksu arıtma tesisi, içme suyu arıtma tesisi ve nehir suyu kalitesi üzerine simülasyon ve modelleme programı buldum internette çok hoşuma gitti broşürünü inceledim ve buraya koymak istedim,
    sanırım programla işletilmekte olunan tesisin daha iyi çalışması için simülasyonlar yardımıyla denemeler yapılabilir tesisin maximum verimle çalışmasına yardımcı olabilir diye düşünüyorum

borşür için: http://www.mostforwater.be/Documents/WESTBrochure.pdf

2. Lokman Güvenç

Lokman Güvenç CMNet Üyesi

ben bu simülasyon programının anlatıldığı bir seminere katılmştım 2 günlük bir seminerdi.çok güzel ve çevre mühendislerinin işini kolaylaştıracak bir program.yalnız bu programı bulmak kolay değil ve de ucuz bir program değil bir sene önce 1500 , 2000 dolar civarındaydı.büyük firmaların kullandığı bir program.internette bulurum indiririm diye boşuna aramayın...

3. Recep K.

Recep K. CMNet Üyesi

seminere nerde katılmıştınız Türkiye de mi?

4. Lokman Güvenç

Lokman Güvenç CMNet Üyesi

paşaköy biyolohik arıtma tesisinde staj yaptığm sırada 2 günlüğüne itü den hasan güçlü adında bir çevre mühendisni geti,rmişlerdi sadece öğrenciler içinm değildi. orada çalışan veya dışarıdan bir kaç mühendis daha vardı. bu sayede benimde az daolsa bir bilgim olmuştu.

5. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

bende tam programı bulmuşssunuz diye tıkladım konuyu hayal kırıklığına uğradım :))) Sanırım bulmamız imkansız satın almadığımız taktirde değil mi arkadaşlar ya? :(

West® modeling and simulation software konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Air Pollution Modeling and its Application

Air Pollution Modeling and its Application XVIII, Volume 6 by Carlos Borrego (Editor), Eberhard E. Renner (Editor) Product Details Hardcover: 800 pages Publisher: Elsevier Science (September 12, 2007) Language: English ISBN-10: 044452987X ISBN-13: 978-0444529879 Product Dimensions: 9.1 x 6.1 x 1.7 inches Product Description Recent developments in...
  2. Environmental Modeling Using Matlab

Environmental Modeling Using Matlab genelde modelleme işleri excelde yapılır ama bu kitap sayesinde matlab a geçiş yapıp fark yaratabilirsiniz http://www.filefactory.com/file/ah020gc/n/Environmental_Modeling_Using_Matlab_3540729364_rar
  3. Modeling the Environment: An Introduction To System Dynamics Modeling Of Environmenta

Modeling the Environment: An Introduction To System Dynamics Modeling Of Environmental Systems By Andrew Ford Publisher: Island Press Number Of Pages: 415 Publication Date: 1999-03-01 ISBN-10 / ASIN: 1559636017 ISBN-13 / EAN: 9781559636018 Product Description: Modeling the Environment is the first introductory textbook for a technique of rapidly growing importance. It requires...
  4. Modeling of activated sludge system

Kitap biraz kötü tarama yapılsa da içeriği yine de anlaşılır durumdadır. İyi çalışmalar.