• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

aat

 1. V

  Atıksu arıtma tesisi tesis sorumlusu eğitim ve sınavları

  merhabalar , AAT tesis sorumlusu eğitimine katıldım sınavı geçtim belge çıkartmadım sınav geçerliliği iptal olmuş mudur ? belge ücretini yatırırsam belge düzenlenir mi ? bu konuda bilgilendirme yapabilir misiniz. ? süreç nasıl olur ?
 2. M

  Son çökeltim köpüğü çalışma

  Çalıştığım arıtma tesisinde çökeltim havuzlarından alınan köpüğün buffer (dengeleme tankına) yerine supernatanta (süzüntü suyuna) vermek istiyoruz. Avantaj veya dezavantajları ne olabilir tesise katkısı veya sorunu ne olabilir yardımcı olabilir misiniz ? Dengeleme tankından dekantör ve...
 3. A

  Aat enerji̇ teşvi̇ği̇

  MERHABALAR 45M3/GÜN KAPASİTELİ TESİSİMİZDE ENERJİ TEŞVİĞİNDE YARARLANMAK İSTİYORUZ. ALICI ORTAMA DESARJ EDİLİYOR. YÖNETMELİKTE "kimyasal, ikincil ve/veya ileri arıtma yaparak alıcı ortam deşarj" ŞEKLİNDE GEÇİYOR. FİZİKSEL+BİYOLOJİK+DEZENFEKSİYON ÜNİTELERİNDEN OLUŞAN TESİS FAYDALANAMAZ MI? BİR...
 4. A

  Aat tesis sorumlusu belgesi hk.

  Herkese merhaba 4 yıldır danışmanlıktayım AAT çalışmak istiyorum ama bu belgesi almadan çalışamam değil mi? Daha önce AAT tecrübem ve belgem yok.
 5. H

  Çalışma Arkadaşı Aramaktayız.

  Arkadaşlar arıtma konusunda deneyimli mühendis veya teknik personel tanıdığı olan var mı? bana acil msj atabilirsiniz.
Üst