• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

atık su arıtma tesisi

 1. SEVİL YILMAZ

  Evsel atıksu arıtma tesisi problem

  Merhabalar Evsel atık su arıtma tesisi havalandırma havuzunda blowerlar çalıştığında tesisi detarjan kokusu oluşuyor neden olabilir? İyi bir şey mi? Birde arıtma bittikten sonra deşarj noktasında da hafif bir beyaz köpüklenme oluyor neden olabilir?
 2. T

  Paket aritma si̇stemi̇ atik kodlari

  Merhaba; Tesisimizde Araç yıkama için kurulmuş olan ve %100 geri devirli şekilde su kullandığımız Atıksu Arıtma Tesisi mevcut. Arıtma sisteminde bakım ve temizlik yaptıktan sonra bazı ünitelerin malzemelerinde değişim işlemleri gerçekleştirdik ve şu anda elimizde ; 1)Kum tutucudan çıkan farklı...
 3. Adem Piştofoğlu

  Atık su arıtma tesisinde şeker/melas kullanımı gerçekten gerekli mi?

  Herkese merhaba, Bu başlık altında özellikle mesleğe yeni başlamış arkadaşlar açısından faydalı olabileceğini düşündüğüm bir konu hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak istiyorum. Konumuz başlıktan da anlaşılabileceği üzere biyolojik atık su arıtma tesislerinde şeker ya da melas denen...
Üst