• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

atık yağ

 1. H

  Atık yağ ve geri kazanım tesisi atıksu arıtması hk.

  Merhaba, Atık yağ geri kazanımı yapan fabrikada arıtma sistemi kurulacak. Fabrika geri kazanım olarak sanayiden toplanan atık madeni yağlar, rejenerasyon ve rafinasyon tesisimizde işlendikten sonra TS 12153-Yağlama Yağları, Endüstriyel Yağlar ve İlgili Ürünler (Sınıf L)- Kalıp Yağlar (Grup B)...
 2. A

  200126 bi̇tki̇sel atik yağ satişi

  Merhaba, Tesisimden çıkan bitkisel atık yağlarımın satışını yapmak istiyorum. Atık yönetimi yönetmeliğince uygunluğunu nasıl sağlayabilirim. Yani satış yapabilmem için herhangi bir koşul var mıdır?
 3. suleyel34

  Atik yağlarin çikişi hk.

  Merhaba arkadaslar , atık yağ alımı gerçekleştiren lisanslı bir firmada çalışıyorum . hİdrolik makine atık yağ çıkışı için yardımcı olabilirim. İyi günler herkese . :)
Üst