• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

baca gazı

 1. A

  Sülfürik Asit Üretim Tesisi sınır emisyon değerleri hakkında

  Merhaba, Sülfürik asit üretim tesislerinde baca gazındaki sınır emisyon değerleri ile ilgili net bilgisi olan var mı? Yönetmeliğe baktım fakat çok karmaşık geldi , net değerlere ulaşamadım.
 2. A

  Emisyon Ölçümü

  Herkese merhaba, yeni mezunum bir danışmanlık firmasında işe başladım. Bir firmam çevre izninden muaf görünüyor ancak kapasite artışı var. En son 2017 yılına ait emisyon ölçüm raporu mevcut. Baca sayısında artış var. Tekrar emisyon ölçümü yaptırmam gerekiyor mu? Yoksa önce çevre izni muafiyet...
Üst