• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

başvuru

 1. Özgün Yağız ÖZGÖREN

  Atık i̇thalatçı kayıt belgesi başvurusu nasıl yapılır?

  Herkese Merhabalar, başvuru aşamaları aşağıdaki gibidir. ATIK İTHALATÇI KAYIT BELGESİ BAŞVURU AŞAMALARI 1) EÇBS’ne giriş yaptıktan sonra aşağıda işaretlenen “Çevre İthalat / İhracat İzinleri Uygulaması”na giriş türünü “Firma” olarak seçip giriş yapmalısınız. 2) Uygulamaya giriş yaptıktan sonra...
 2. sametyazar

  İski̇ye gsmr başvurusu i̇çi̇n?

  Merhabalar; Gsmr başvurusu için İSKİ'nin sitesinden başvuru yapabiliyor muyuz? Veya yapamıyorsak hangi belgeler lazımdır yardımcı olabilecek var mı? Teşekkürler.
 3. A

  Yıldız Teknik Üniv - Yüksek Lisans Başv.

  Arkadaşlar Merhaba. Yıldız Teknik Ümiversitesinde yüksek lisans yapan veya yapmış olan var mı? Giriş için sözlü veya yazılı sınav yapılıyor mu?
Üst