• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

belgelendirme

 1. V

  Atıksu arıtma tesisi tesis sorumlusu eğitim ve sınavları

  merhabalar , AAT tesis sorumlusu eğitimine katıldım sınavı geçtim belge çıkartmadım sınav geçerliliği iptal olmuş mudur ? belge ücretini yatırırsam belge düzenlenir mi ? bu konuda bilgilendirme yapabilir misiniz. ? süreç nasıl olur ?
 2. A

  Çevre danışmanlarından yardım lütfen..

  Merhabalar ben danışmanlık firmasında çevre görevlisi olarak başlayacağım firmaları verdiler fakat tecrübem yok şuan işe başlamadan araştırma yapıp sistemi biraz öğrenmek istiyorum. Nasıl bir yol izleyebilirim tecrübeli çevre danışmanları varsa biraz süreç hakkında bilgi verebilir mi neler...
Üst