• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

çevre görevlisi sınavı

 1. S

  Çevre Görevlisi Belgesi

  Arkadaşlar merhaba çevre görevlisi belgesi için vize yenileme ücreti 400 tl olmuş, bu konuya çok ama çok acil itiraz etmeliyiz. Bu belgeyi evet aldık imza için para ödedik belge için para ödedik şimdi de vize yenileme için para isteniyor. Çevre mühendisi arkadaşlar bu konuda desteğinizi rica...
 2. T

  ÇEVRE GÖREVLİSİ SINAVI ÇIKMIŞ SORULAR

  İyi Çalışmalar; çevre görevlisi sınavlarında daha önceki yıllara ait çıkmış sorular elinde olan var mı? Eğer varsa paylaşmanız mümkün mü? Teşekkür ederim.
Üst