• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

çevre

 1. Erkam Haksal

  Orta vadeli program (2024-2026)

  06.09.2023 tarih ve 32301 (mükerrer) sayılı Resmi Gazete'de Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Strateji ve Bütçe Başkanlığınca hazırlanan #OrtaVadeliProgram (2024-2026) 7597 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile onaylanmış ve yayımlanmıştır. Program metninde geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi sıklıkla...
 2. H

  Sera gazı ve enerji tasarruf prosedürleri

  merhaba, enerji tasarruf prosedürleri ve çevre hedeflerine sera gazını eklemem gerekiyor daha önce hazırlayan var mı? yardımcı olabilir misiniz?
 3. HakanBurakAKKAYA

  Kurumlar arası geçiş ile çevre mühendisliği yapmak

  Merhaba, Çevre Mühendisliği bölümü mezunuyum ve Adalet Bakanlığı'na bağlı "Memur" kadrosunda çalışmaktayım. 657 sayılı Kanunda belirtildiği üzere "Memurların bu kanuna tabi kurumlar arasında, kurumların muvafakatı ile kazanılmış hak dereceleri üzerinden veya 68 nci maddedeki esaslar çerçevesinde...
Üst