• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

çevremühendisistaj

 1. mertuusta

  Zorunlu yaz stajı

  Merhaba, Marmara Üniversitesi Çevre Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. 36 iş günü yapmam gereken zorunlu yaz stajım kaldı. Staj yeri arıyorum. Desteklerinizi bekliyorum. İstanbul Kartalda oturuyorum ancak bölge farketmez, İstanbul’un her yerinde gidip gelebilirim. Teşekkürler.
 2. mertuusta

  Staj ariyorum

  Herkese merhaba, Marmara Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Bu yaz staj yapmam gerekiyor ve staj arayışı içerisindeyim.
 3. Bilgesu Ö.

  İzmir stajyer

  İzmir'de Cnm Çevre Danışmanlık firmamız için üniversitelerin Çevre mühendisliği tercihen 4. sınıf öğrencisi, zorunlu stajı bulunan ve sigorta okulu tarafından karşılanan stajyer arayışımız vardır.
Üst