• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

çözünmüş oksijen

 1. A

  Atık su arıtma tesisi

  Arkadaşlar merhaba evsel arıtma sistemi olan bir gıda işletmesinde gıda mühendisi olarak çalışıyorum. MELBES numune alımında atık su değerleri uygun çıkmadığı için arıtma tadilata girdi. Eksiklerimiz ve yaptıklarımız ile ilgili bilgi verip yorumlarınız ile desteğinizi rica ediyorum. Daha önce...
 2. C

  Çıkış suyunda çözünmüş oksijen

  Merhaba, Atık suyun akarsu, nehir gibi alıcı ortamlara deşarj edildiği durumda çözünmüş oksijen değeri için bir limit var mı?
Üst