• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

enerji

 1. H

  Sera gazı ve enerji tasarruf prosedürleri

  merhaba, enerji tasarruf prosedürleri ve çevre hedeflerine sera gazını eklemem gerekiyor daha önce hazırlayan var mı? yardımcı olabilir misiniz?
 2. A

  Aat enerji̇ teşvi̇ği̇

  MERHABALAR 45M3/GÜN KAPASİTELİ TESİSİMİZDE ENERJİ TEŞVİĞİNDE YARARLANMAK İSTİYORUZ. ALICI ORTAMA DESARJ EDİLİYOR. YÖNETMELİKTE "kimyasal, ikincil ve/veya ileri arıtma yaparak alıcı ortam deşarj" ŞEKLİNDE GEÇİYOR. FİZİKSEL+BİYOLOJİK+DEZENFEKSİYON ÜNİTELERİNDEN OLUŞAN TESİS FAYDALANAMAZ MI? BİR...
 3. Süleyman Ç.

  COP26 Glasgow İklim Değişikliği Zirvesinden Kısa Kısa Notlar

  Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Konferansı kısa adıyla İklim Değişikliği Zirvesi COP26, Birleşik Krallık'ın Glasgow şehrinde 31 Ekim - 12 Kasım 2021 tarihleri arasında 197 ülkenin katılımıyla tamamlandı. Türkiye meclisinden geçirip yasalaştırdıktan sonra ki ilk iklim zirvesi olduğu için...
Üst