• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

fabrika

 1. H

  Nano parti̇kül teknoloji̇si̇

  NANO PARTİKÜL TEKNOLOJİSİ İLE ÇALIŞAN BİYOLOJİK ARITMA TESİSİ HAKKINDA GELECEK MUHTEMEL SORU VE CEVAPLARI Sistemin maliyeti nedir? Belirli bir ölçek var mı? (Örneğin 100 Litre/saniye debili atık suyu arıtan sistem ….. TL gibi) BİYOLOJİK KİRLİLİĞE SAHİP ATIK SU SİSTEMİ İÇİN, TEMEL YATIRIM...
 2. EnesEvrin

  Cam geri dönüşüm hakkında

  Bir cam geri dönüşüm tesisi kurmaya karar verdim. Fakat bu konuda bilgiler oldukça kısıtlı maalesef. Daha önce bu konuya ilgi duymuş veya bu sektörde çalışmış arkadaşların tecrübelerinden faydalanmayı çok isterim. Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Üst