• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

geri̇ dönüşüm

 1. EnesEvrin

  Cam geri dönüşüm hakkında

  Bir cam geri dönüşüm tesisi kurmaya karar verdim. Fakat bu konuda bilgiler oldukça kısıtlı maalesef. Daha önce bu konuya ilgi duymuş veya bu sektörde çalışmış arkadaşların tecrübelerinden faydalanmayı çok isterim. Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum.
 2. serhanmaden

  Plastik kırma ve granül konusunu merak edenler için

  Değerli meslektaşlarım, Plastik geri dönüşüm, kırma vs işlerine girmeyi düşünüp merak edenler diledikleri zaman çorluya gelip ziyaret edebilirler. Geri dönüşüm sektöründe meslektaşlarımızın artması ve girişimlerde bulunması için elimizden gelen bilgi ve desteği sağlayabiliriz. farklı...
 3. mfyldz

  İMAR YÖNETMELİĞİ VE GERİ DÖNÜŞÜM

  YENİ YAPILACAK KONUTLARA GERİ DÖNÜŞÜM KUTULARININ KONULMASI YÖNÜNDE ZORUNLULUK OLMASI İÇİN İMAR YÖNETMELİĞİNE MADDE EKLENMESİ GİBİ BİRŞEY MÜMKÜN MÜDÜR ?! BÖYLE BİRŞEYİ GERÇEKLEŞTİREN İL VAR MIDIR ACABA ?
 4. B

  Atık Pil Geri Kazanım Tesisi

  Merhaba herkese sağlıklı günler, Atık pil geri kazanım tesisi kurmak için neler gereklidir, nasıl bir proses kurmak gereklidir? Bu konu hakkında araştırma yapıyorum. Özellikle lityum iyon pillerin geri kazanımını yapmak istiyoruz. Atık pil ve akümülatör geri kazanımı konusunda bilgisi olan...
Üst