• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

gönüllü staj

 1. S

  Bursa i̇çi gönüllü staj arıyorum

  Merhaba ben Serhat Dikyol. Bursa Uludağ Üniversitesi 4. Sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajlarımı tamamladım ama bu yaz boş olacağım için staj yapacak yer arıyorum. Nerelerde yapabilirim? Tanıdığı olan, referans olabilecek birisi var mı? Maddi bir beklentim yok, sadece işimi daha iyi bir seviyede...
 2. S

  İzmir gönüllü staj

  Merhabalar ben İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü 2. Sınıf Çevre Mühendisliği öğrencisiyim. Bu dönem veya yaz dönemi için gönüllü staj yapmak istiyorum. Nerelerde yapabilirim pek bir bilgim yok. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Üst