hava kirliliği

 1. G

  Hava emisyon

  Merhaba arkadaşlar danışmanlığını yaptığım şirketim, hava emisyon ölçümü yaptıracağımız zaman çıkan fiyattan dolayı ''Baca sayılarını azaltma kararı aldı, hava emisyonu konusunda bilgi sahibi , yardımcı olabilecek herhangi birisi var mı? Hangi bacaları birleştirebiliriz? Süreç nasıl ilerleyecek ?
 2. kdrugur44

  Aermod Hava Kalitesi Modelleme Hk.

  Aermod kullanan arkadaşlar çalışılacak bölgenin topoğrafik verileri nerden alıyorsunuz ? Destek verebilir misiniz.
 3. KubilayDuman

  Karbon Ayak İzi Rehberi - Excel

  Merhaba Arkadaşlar Kolay gelsin, Kişisel Karbon Ayak İzi hesaplama ile alakalı olarak kitaplardan araştırarak hazırlamış olduğum exceli ekte sunuyorum. İyi Çalışmalar Dilerim.
 4. B

  Hava Kirliliği Kaçağı için Acil Eylem Planı

  Çalıştığım fabrikada müşteri denetimi gerçekleşecektir, kontrolörlerin istedikleri belgelerde Hava kirliliği kaçağı acil eylem planı istenmektedir. Yaptığım araştırmalarda bu formatta bir plan bulamadım. Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlarım varsa yardımcı olursanız sevinirim.
 5. Taylan Bunarbaşı

  Bacada toz ölçümü(ts iso 9096)

  TS ISO 9096'ya göre bacada toz örneklemesi
 6. M

  So2 giderim teknolojileri

  Merhabalar, SO2 giderim yöntemlerini araştırıyorum. Fakat bu işi yapan yetkili bir mühendisten, çalışma sahasına giderek bilgi almak istiyorum. Yardımcı olabilecek birilerini arıyorum, saygılar ...
 7. Gizem Sunar

  Ankara'da asbest alarmı

  Merhaba arkadaşlar, Çevre Mühendisleri Odası Ankara Şubesinin konuyla ilgili bir açıklaması ya da çalışması var mı? Ya da hava üzerine çalışan arkadaşlardan konuyla ilgili ayrıntılı bilgi vermek isteyen var mı? Bu konu üzerinde çok bilgim yok açıkçası ve durumdan oldukça endişeliyim. Bölgeye...
 8. diğdemy

  Hava kirliliği izlemesi

  Hava kirliliği izlemesi tez, çalışma veya proje, elinde mevcut olan arkadaşlar paylaşabilirler mi?
Üst