• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

izmir

 1. S

  İzmir gönüllü staj

  Merhabalar ben İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü 2. Sınıf Çevre Mühendisliği öğrencisiyim. Bu dönem veya yaz dönemi için gönüllü staj yapmak istiyorum. Nerelerde yapabilirim pek bir bilgim yok. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
 2. Bilgesu Ö.

  İzmir stajyer

  İzmir'de Cnm Çevre Danışmanlık firmamız için üniversitelerin Çevre mühendisliği tercihen 4. sınıf öğrencisi, zorunlu stajı bulunan ve sigorta okulu tarafından karşılanan stajyer arayışımız vardır.
Üst