• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

stajyer

 1. ÖNDER ÜTGÜRR

  Staj kabulü yapıyoruz

  EAG Geri Dönüşüm'de çevre mühendisliği bölümünde olan arkadaşlar için staj başvurularını kabul ediyoruz. e-atik@eag.com.tr ya da onder.utgur@eag.com.tr adreslerine özgeçmişlerini paylaşan öğrencilerin staj takvimleri değerlendirmeye alınacaktır. Sultangazi ofisimizde süreç geliştirme...
 2. mertuusta

  Staj ariyorum

  Herkese merhaba, Marmara Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Bu yaz staj yapmam gerekiyor ve staj arayışı içerisindeyim.
 3. Bilgesu Ö.

  İzmir stajyer

  İzmir'de Cnm Çevre Danışmanlık firmamız için üniversitelerin Çevre mühendisliği tercihen 4. sınıf öğrencisi, zorunlu stajı bulunan ve sigorta okulu tarafından karşılanan stajyer arayışımız vardır.
Üst