• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

tat geridönüşüm

 1. Büşra KORKUT SAK

  Toplama ayirma tesi̇sleri̇nde kullanilan veri̇ kayit si̇stemi̇

  Merhaba Toplama ayırma tesisinde çalışmaya başladım. Tesise gelen, ayrılan ve tesisten çıkan ambalaj atıklarına ait bilgilerin kaydedildiği veri kayıt sistemi için araştırma yapıyorum kullanabileceğim bir program arıyorum yardımcı olabilir misiniz?
 2. A

  TAT-Geri Dönüşüm

  Merhabalar ben işe yeni başladım sizlere sorum tat lisanslı firma tat lisanslı firmaya, tat lisanslı firma geri kazanım firmalarına ya da geri kazanım firmaları geri kazanım firmalarına mal satabiliyor mu yasal olarak öğrenmek istiyorum yardımcı olabilir misini?
Üst