• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

yeni başlama çevre görevlisi

 1. B

  Çevre görevlisi belge başvurusu hakkında

  Merhabalar ben çevre gorevlisi başvurusu yapmak için yaklaşık 10 gündür uğraşıyorum ödemeyi 30 Aralık'ta yapmistim ama mobil imzadan dolayı belgeleri gonderemedim bugün göndermek için ecbs ye girdim yeni referans numarası ve 2200 TL ödeyin diyor şok oldum odedigim parq ne olacak şimdi lütfen...
 2. A.Kadir

  Tekstil fab. yeni başladım ek -2 tabi yardımcı olabilirmisiniz

  tekstil fab. yeni başladım ek -2 tabi yardımcı olabilirmisiniz.ek-2 ye tabi,faaliyet konusu pantolon, gömlek, etek, yıkama ve dikim.
Üst