• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

yüksek lisans

 1. Hüseyin Deniz

  Amerika'da yüksek lisans (msc/meng)

  Herkese merhaba. Kamuda çalışan bir çevre mühendisi olarak Amerika'da yüksek lisans yapmayı düşünüyorum. Epey bir araştırma yaptım az çok da bilgi sahibi oldum ancak özellikle youtube üzerinden başka insanların tecrübelerini dinleyip izledikçe çok zor bir süreç olduğu vs gibi duyduklarım biraz...
 2. A

  Yıldız Teknik Üniv - Yüksek Lisans Başv.

  Arkadaşlar Merhaba. Yıldız Teknik Ümiversitesinde yüksek lisans yapan veya yapmış olan var mı? Giriş için sözlü veya yazılı sınav yapılıyor mu?
 3. Filiz U.

  Saü Yüksek Lisans

  Merhaba , Sakarya üniversitesi çevre mühendisliği yüksek lisans yapmış veya yapacak arkadaşlar yazılı sınavda çıkmış örnek sorular atabilir mi veya çalışabileceğimiz dökümanlar paylaşabilir mi mail adresime de atabilirsiniz : filizusta63@gmail.com
Üst