18 Mayıs - CMNet İzmit Buluşması

Fatih Koçak

Genel yönetici
Genel yönetici
Başlık
11
Tepki
1.305
Mezuniyet
2015—16
Arkadaşlar merhaba Seka 1. Etap'ta olan m air kafe iftar için belirlediğimiz mekandır. 18 MAYIS CUMARTESİ AKŞAMI iftar için buluşuyoruz. Belirlediğiniz menüleri ve katılımcı sayısını bildirmenizi rica ediyoruz.

Başlık
0
Tepki
2
Mezuniyet
2015—16
Öncelikle emekleriniz için teşekkür ederim. Bir aksilik olmazsa katılmayı düşünüyorum. 18 Mayıs'ta İş Güvenliği Uzmanı sınavı var İstanbul'da. O nedenle 19 Mayıs'ı seçtim.

Cem Yılmaz

a.k.a. Cemgineer
Genel yönetici
Başlık
25
Tepki
2.278
Mezuniyet
2013—14
Merhaba,

Uzak yerlerden gelecekler olduğundan dolayı Cumartesi gününü seçtim. Konunun iftar olduğunu düşünürsek, mekandan ayrılmak 23:00 - 00:00 'ı bulacak. En azından benim gibi uzaktan katılmayı isteyenler için tek çare Cumartesi günü gibi görünüyor. Pazar gece 00:00'da İzmit'ten çıkıp Çorlu'ya gelmek en az 3 saat sürer :)

Kübra Kayapınar

Daimi üye
Başlık
3
Tepki
375
Katılımdan büyük zevk alacağız 🤗
Çorlu buluşmasında arkadaşlar resmen nispet yapıp, klip çekmiş 😂 ama çok güzel olmuş. Emeğinize sağlık.

Cem Yılmaz

a.k.a. Cemgineer
Genel yönetici
Başlık
25
Tepki
2.278
Mezuniyet
2013—14
Nispet yapmak gibi amacımız yoktu ya 🤭 Ama tek yaptığımız video da değildi yani o da bilinsin :cool:

Mehmet Tural

Aktif üye
Başlık
1
Tepki
7
Merhabalar. İzmitte olduğum için çorluda gerçekleştirilen buluşmaya katılamadım maalesef. Buluşma İzmitte olursa seve seve katılmak isterim. Tarihi önemli değil, görüşmek dileğiyle :)

Hasan Genç

Aktif üye
Başlık
0
Tepki
6
Merhabalar;
18 Mayısta iş güvenliği uzmanlığı sınavım olduğu için şehir dışında olacağım. Bir daha ki buluşmada aranızda olurum inşallah.

İsrafil Yılmaz

Daimi üye
Başlık
6
Tepki
63
Günaydın arkadaşlar,
Gebze İzmit arası yaklaşık 50 kmdir. Ramazan olduğundan dolayı iftar saatine yakın saatlerde toplantı yapacağız muhtemelen. İftar ve sonrası muhabbet derken saat 10 veya 11 olacaktır. O saatlerde de Gebzeye geri dönüş için otobüs veya tren bulamayabiliriz. Biz Gebzeliler olarak gitmeye niyetli arkadaşlar ile beyin fırtınası yapmamız gerekmektedir. Hatta aracı ile gidecekler için plan yaparak beraber gitsek daha iyi olacaktır kanısındayım.

Gülay

Genel yönetici
Genel yönetici
Başlık
17
Tepki
1.463
Mezuniyet
2011—12
Günaydın,
İsrafil Bey tamamen katılıyorum, ben de Gebze'den katılacağım. Gebze ekibi şöyle bir isimlerini yazsın da bakalım.

@Hasan Genç, @Merve Anaç Sınav kaçta bitiyor bilemiyorum ama sınav sonrası katılımlarınızdan büyük mutluluk duyarız.

@Okan Türe @Körfez Çevre @Kenan Atalar @Vitaminsiz @Selen Ü.S. @Ercan Selvi @Mustafacan @Orhan Eskicioğlu @Mine Bulut @Kubiay Duman @Özge Güven
@Günay Mutlu @Hüseyin Furkan Duruk @Mehmet Baytemur
Gebze ekibi merhaba, İzmit'te olacak iftar yemeği için yol problemi yaşamamak için @İsrafil Yılmaz ın önerisiyle birlikte gidip gelme planımızı yapalım :)

Son düzenleme:

Fatih Koçak

Genel yönetici
Genel yönetici
Başlık
11
Tepki
1.305
Mezuniyet
2015—16
Arkadaşlar Günaydın ,

Etkinlikle ilgili bilgiler şimdilik aşağıdaki gibidir, katılmak isteyenlerin 15 Mayıs 2019 tarihine kadar bildirmesi rica olunur.

İzmit bölgesindeki buluşmamız için tarih olarak 18 Mayıs 2019 tarihi kazanmıştır. :harika: :)

Tarih: 18.05.2019 Cumartesi
Saat: İftar Saati

Bu kapsamda iftar yemeğimize gelecek arkadaşların isimlerini belirtmelerini ve özelden bana iletişim numaralarını iletmelerini rica ediyorum. Bir whatsapp grubu kurarak gerekli iletişimi ve paylaşımı oradan sürdürmeye çalışacağız.
Buluşma yeri olarak mekan araştırmaya devam ediyoruz.
Katılım yapacak arkadaşlardan bu konu altında geri dönüş bekliyoruz. Gebzeden gelecek arkadaşlar için burada bir mesaj grubu oluşturduk. Ulaşım konusunda birbirimize yardımcı olmak amacıyla oraya Gebze grubunu ve varsa tuzladan gelecek arkadaşları ekliyorum. Ayrıca oylamaya katılmayıp bu gruplardan olan arkadaşlar belirtirse onları da dahil edebilirim.
Listemiz bir oluşsun bakalım...

#Birliktegüçlüyüz #BirlikteGüzeliz

Önceki cevapları görüntüle…
Başlık
0
Tepki
0
Mezuniyet
2017—18
Cevabınız için çok teşekkür ederim.

Fatih Koçak

Genel yönetici
Genel yönetici
Başlık
11
Tepki
1.305
Mezuniyet
2015—16
Merhabalar sorunuza cevap verildi mi bilemiyorum. Gözden kaçırdıysak kusura bakmayın.Çoğu mesajımda belirttiğim gibi amacımız birlik beraberlik hoş sohbet bu nedenle herkese kapımız açık bekleriz :)

Mahmut Cimşit

Daimi üye
Başlık
42
Tepki
642
Ramazan sonrasına alınmasının daha doğru olacağını düşünüyorum. Akşam saatleri pek uygun olmuyor.
Kahvaltı +sohbet muhabbet+öğle yemeği olarak planlarız.

Tabi ki bu bir fikir.

Kübra Kayapınar

Daimi üye
Başlık
3
Tepki
375
2 kişi olarak katılım sağlayacağız 🤗
Diğer arkadaşlarda haklı iftardan sonra çok çabuk geçiyor zaman, çok bir paylaşım kuramayabiliriz ama bekli ramazandan sonra yine bir program yapılabilir hatta bu defa Gebze de düşünülebilir.

Fatih Koçak

Genel yönetici
Genel yönetici
Başlık
11
Tepki
1.305
Mezuniyet
2015—16
Evet arkadaşlar katılım sağlayacak arkadaşlardan geri dönüşlerini bekliyoruz ... Katılıma göre menüde iyileştirmeler yapılacaktır. Bilginize...

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site kurucusu
Başlık
823
Tepki
4.007
Mezuniyet
2006—07
Bahaneler kenara, buluşma şahane olacaktır.

Ramazan'dan sonra yenisi yine yapılır. İftardan 1 saat önce buluşulsa yine güzel sohbet olur.

Fatih Koçak

Genel yönetici
Genel yönetici
Başlık
11
Tepki
1.305
Mezuniyet
2015—16
Arkadaşlar Günaydın,

İftar programımız için katılım sağlayabilecek arkadaşların en kısa sürede bizlere geri dönüşlerini bekliyoruz.
Gebze den gelen arkadaşlarımız için ulaşım konuusnda birbirimize yardımcı olacağız.

Serenay S.

Üye
Başlık
0
Tepki
0
Mezuniyet
2017—18
Fatih bey ben de gebzeden katılmayı düşünüyorum kiminle iletişime geçmemiz gerek bunun için, ya da nereden konuşalım bu konuyu

Fatih Koçak

Genel yönetici
Genel yönetici
Başlık
11
Tepki
1.305
Mezuniyet
2015—16
Merhabalar,
Serenay hanım gebzeden katılım gerçekleştirecek arkadaşlarımız çok size özel mesajdan whatsapp grubumuzu iletiyorum.

gökçenur

Aktif üye
Başlık
0
Tepki
113
Konyadan geliyorum🖐 (2 kişiyiz)

Gülay

Genel yönetici
Genel yönetici
Başlık
17
Tepki
1.463
Mezuniyet
2011—12
bekliyoruzzzz 🥰

Melih Coşar

İlk Taşı Atan Masum Köylü
Genel yönetici
Başlık
76
Tepki
2.672
Mezuniyet
2008—09
Gönlüm sizlerle arkadaşlar.

Cem Yılmaz

a.k.a. Cemgineer
Genel yönetici
Başlık
25
Tepki
2.278
Mezuniyet
2013—14
Arkadaşlar dönüşte İstanbul'a gidecek olanlara yardımcı olabilirim. "O saatte nasıl geri dönerim" diye düşünen varsa aklında bulunsun :)

Yukarı Alt