2013-2014 yaz dönemi erasmus staj / yardım

Fatih D.

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar,

Ben Çukurova Üni. açmış olduğu Erasmus Staj programına katılmaya hak kazandım. Polonya'da staj yapacağım bir işletme arıyorum fakat henüz bulamadım. Daha önce erasmus programı ile staj yapan ya da staj yeri ayarlama konusunda fikir sahibi olan varsa bana yardımcı olur musunuz?

Teşekkürler.

KS
Fatih D.

Fatih D.

Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkür ederim. Konuyu da size yazmadan önce açtım yoksa 1 saatte cevap verilemeyeceğinin bilincindeyim. Yine de ilgilendiğiniz için sağolun Fatih Bey.[DOUBLEPOST=1364195954,1362257374][/DOUBLEPOST]Güncel + + +[DOUBLEPOST=1365421455][/DOUBLEPOST]Güncel +

Merve Akgül

Kayıtlı Kullanıcı
@Fatih D. merhaba bende erasmus staj düşünüyorum yer ayarlamayı öğrenciler mi yapıyor?

envengineer7

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba ben de erasmus staj düşünüyorum siz yapmış mıydınız ? yaptıysanız şirket aramanızla ülkelerle ilgili bilgi verebilir misiniz şimdiden teşekkür ederim :)

Önceki cevapları görüntüle…

Cem Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Yanlış anlamayın hevesinizi kırmak istemem ama umarım o stajı yakın dönemde düşünmüyorsunuzdur :) Birçok ülke giriş ve çıkışlara elzem bir durum olmadıkça izin vermiyor. Dünyanın korona süreci muhtemelen bir seneden uzun sürecek. Staj yapmak için canınızı riske atmaktansa mesleğinizi elinize aldığınızda yurt dışında tecrübe edinmeye çalışmanız bana daha mantıklı geliyor.