( 2014/2 )Kimyasalların depolanması, tahliyesi ve taşınması konulu genelge

Savaş G.

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
14 May 2018
Mesajlar
76
Tepki puanı
74
Puanları
18
Konum
İstanbul
Şehir
Kocaeli
Firma
ÇEVRE
STİREN GENELGE KAPSAMINDA MI?

R23-24-25-26-27-28-39-40-45-46-49-60-61-62-63-68 risk ibarelerinden en az biri olan ve 20 derecede buhar basıncı 300 Pa ve üzeri olan kimyasallar genelge kapsamındadır. (madde 11)

Stirenin 20 derecede buhar basıncı 300 Pa üzerinde ancak SEA Yönetmeliğine göre stirenin risk ifadeleri ( R10, R20, R36/38) genelgedekilerden farklı .

Bu durumda genelge kapsamında olmadığını anlıyorum.

Konuyla ilgili tecrübesi olan varsa aydınlatabilir ya da teyit edebilir mi?
 

elifmavis

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Mar 2011
Mesajlar
1
Tepki puanı
0
Puanları
1
Merhabalar,
Bu konuyla ilgili bir cevap alabildiniz mi ?
 
Üst