• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

AAT - Tesis Sorumlu Eğitim Videoları ve Dökümanlar Hk.

Fatih Koçak

Etkinlik Grup Lideri
Yönetim Grubu
Etkinlik Grubu
Katılım
5 Ocak 2016
Şehir
Kocaeli
Firma
Fernas İnşaat A.Ş.
Arkadaşlar Merhaba ,

Halihazırda çoğu arkadaşımızın katılmış olduğu eğitimlerde bulunan Videoları ve PDF Dökümanları (A grubu dökümanları sınıflara göre ayırılmış bir şekilde ) bu başlık altında tüm meslektaşlarımızın yararlanması için ve güzel bir döküman havuzu olması için konuyu editleyerek paylaşacağız.

İlgilenen arkadaşların konuyu takipte kalması yeterlidir.

Konu ile ilgili video ve pdflerin paylaşımında yardım ve emeklerinden dolayı @Cem Yılmaz ve Burak Gül arkadaşlarımıza ayrıca teşekkür ederim :)

İlgili videolarda tek bir link iletilmiştir. A grubu videoları aşağıda iletilen programa göre tümünü kapsadığından dolayı program baz alınarak ilgili grubun videosunu ayrı ayrı indirebilirsiniz.

Not: Eksik veya sorunlu videolar için konu başlığı altında iletebilirsiniz.

Evsel
Evsel Modüller Videosu
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Endüstriyel
Endüstriyel Modüller Videosu
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
1607086751761.png

1607086658674.png
 
Son düzenleme:
bu sınav nasıl olacak yazılı mı test mi kaç soru olacak geçmemiz için kaç almamız lazım bilgisi olan var mı çok konu var nasıl olacak bilmiyorum 😭
 
Önceki cevapları görüntüle…
Geldiğim son noktada şu modüllerin belki en basitinden sınava gireceğim ama 4 senede gerilmediğim kadar gerildim zira sanki Türkçem yetmiyor anlamaya :S
 
Merhabalar,
@Fatih Koçak ve @Cem Yılmaz ve diğer arkadaşlar. A Sınıfı tesis Sorumlusu eğitimi alıyorum. Eğitim modülleri çok sayfa maalesef ve sınav tarihine kadar yetişir mi bilmiyorum. O sebeple modüller içerisinde bölümle ilgili çıkan değerlendirme sorularını gönüllü arkadaşlar tarafından aramızda paylaşsak ve o şekilde cevaplandırarak Word haliyle burdan paylaşsak güzel olmaz mı ? Çünkü soruları tek tek cevaplandırmak gerçekten zaman alıyor böylelikle de elimizde sınava kadar özet niteliğinde bir çalışma föyü olur.
 
Arzu AkbunarMerhaba Arzu Hanım,

Eğitimin mutlaka yetişeceğine inanıyorum çünkü ortalama 1 günde videolar bitiyor. Değerlendirme sorularını bazı gönüllü arkadaşlarımız çözüp paylaşıyorlar. Konuyla ilgili olarak Telegram gruplarımıza katılmanızı tavsiye edebilirim. Oradan dosya geçmişleri sayesinde çözülmüş modülleri indirebilirsiniz.
 
Önceki cevapları görüntüle…
IMG_4563.jpg
 
Arkadaşlar Selam,

Endüstriyel sınıfta A sınıfı için eğitimi tamamladım ama sizin bahsettiğiniz modüller içerisinde bölümle ilgili çıkan değerlendirme sorularını görmedim. Soruları paylaşan arkadaşlar var mı?
 
Üst