Ahşap palet parçaları alan firmalar

gülay

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Kocaeli İli, Dilovası İlçesinde 40 ton civarı ahşap palet parçalarını (sağlam değildir ve tamir edilemez) alabilecek, talaş imalatı vs. işlerde kullanabilecek firma varsa bana dönüş yapabilirler mi?
Herkese iyi çalışmalar...

gülay

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Çok kırıntı değil parçalanmış palet olma özelliğini yitirmiş tamiri zor tahta parçaları şeklinde

Burak Bilen

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
anladım. ben bir sorayım bakalım ne diyecekler..

gülay

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
hadi o zaman :harika:

mehmet_3501

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
yok gülay hanım, daha kışa çok var:koptum:

Burak Algül

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
tamir olmayan palet konusunda bizde aynı sıkıntıyı yaşıyoruz ne yazıkkı

gülay

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
verdiğiniz bir yer var mı Burak Algül bey.benim acil kaldırmam lazım tesisten bu malzemeyi

Burak Algül

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
gülay hanım kayseri bölgedeyim şu an için beklemede.daha önce tamir olabilen paletleri verdiğimiz yerler vardı ancak şu an elimde olanlar tamir olamadığından dolayı bekliyorum . 15-20 ton civarında da bizde var :(

Gülfem Polat ÖNDAŞ

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
işte buna sinir oluyorum. atığımız çıkıyor vermek istiyoruz ama atığı alan yer yok. bir sistem getiriyorlar ama alt yapı olmadan geliyor o sistem ve bizim ona uymamız bekleniyor. saçmalık...

Birgül Bakanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Tamir olamayan paletleri ne yazık ki alacak firma çok zor bulursunuz. Hatta bulamazsınız. Atıklarını aldığımız firmalar genelde bu tarz atıklarını firma bünyesindeki çalışanlarına yakacak olarak kullanmaları için ya satıyorlardı yada yardım amaçlı veriyorlardı. Bence sizde böyle bir uygulama yapabilirsiniz.

gülay

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
işte buna sinir oluyorum. atığımız çıkıyor vermek istiyoruz ama atığı alan yer yok. bir sistem getiriyorlar ama alt yapı olmadan geliyor o sistem ve bizim ona uymamız bekleniyor. saçmalık...
Hepsini tabiki aynı anda elinizden çıkaramazsınız.Birkaç firma birden bulun seri şekilde elinizden çıkarın denildi o_O birini bulduk kaçı kaldı :ssrtcbya: GDT ye vermek zorundasın demediler şükür ben de teşekkür ettim :)

gülay

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Tamir olamayan paletleri ne yazık ki alacak firma çok zor bulursunuz. Hatta bulamazsınız. Atıklarını aldığımız firmalar genelde bu tarz atıklarını firma bünyesindeki çalışanlarına yakacak olarak kullanmaları için ya satıyorlardı yada yardım amaçlı veriyorlardı. Bence sizde böyle bir uygulama yapabilirsiniz.
10 tonunu bu şekilde erittik ama her ay 5-6 ton rahat geliyor.Yaz ayı da malum alan yok.

Birgül Bakanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Malesef bu tarz atıklar dediğiniz gibi yaz ayında da olduğumuz için yüksekçe yangın riski taşır. Umarım bir yol bulunur.Kolay gelsin size.

Suat Çetin

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Merhaba,

Şu an çok yüksek adetlerde parçalanmış tahta paletlerimiz bulunmaktadır. Bunları değerlendirebileceğimiz firmaların iletişim bilgilerine ihtiyacım vardır. Konuyla ilgilenen arkadaşlardan acil yardımlarını talep ediyorum.

Saygılarımla...

Funda Gürsoy Özkocacık

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Kocaeli ilinde ahşap atıkları alan firma varsa iletişim bilgilerini paylaşır mısınız. Bende de aynı sorun var. Yığıntı halinde duruyor :(

Burak Algül

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
herkes aynı sorunu yaşıyor arkadaşlar :)

Yukarı