• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Alternatif hammadde kullanım başvurusu (ahm i̇kame oranı) hk.

A

Anonim (99e9)

Merhaba arkadaşlar,

Çalıştığım firmamda alternatif hammadde olarak 100101 100102 gibi cüruf ve kül atıkları kullanmaktayız. Ancak bakanlığa verdiğim dilekçeye yanıt olarak hangi oranda ilave/ikame olacağına ilişkin açıklamayı yazmamız istenmiş. AHM başvuru formunda zaten yıllık olarak oluşan atık miktarı bilgisi veriyoruz. ikame oranı üretilen ürün cinsine göre değişkenlik gösterebilir. bunu net olarak %10- %15 oranında ikame edilecektir gibi kesin cümleyle başvurularında yazıyor musunuz?

Saygılarımla.
 
Üst