Altyapı projeleri

Mustafa Demir

Kayıtlı Kullanıcı
Elimde bir çok içme suyu ve kanalizasyon projesi bulunmaktadır bir çoğu orjinal uygulanmış projedir. Ancak hepsini buraya koymam bildiğiniz üzere çok zor bu yüzden istek durumuna göre bu projeleri paylaşacağım. İhtiyacı olanlar ya da fikir edinmek isteyenler buraya yazarlarsa yardımcı olurum.

Şimdiden Teşekkür Ederim.

Ekli dosyalar

• kanalizasyonprojekarisik.rar
    19.6 MB · Görüntüleme: 2,066

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
Saipem
Şimdilik kanalizasyon, yağmursuyu, ,içme suyu şebeke, isale hattı projelerinden birer tane örnek olarak paylaşsan iyi olur. Sitede birer tane olsun hiç değilse. Tam bir proje iyi olacaktır. Teşekkür ederiz.

Metin Koci

Kayıtlı Kullanıcı
Uygulanmış içme suyu ve kanalizasyon projelerinden birer tane eklerseniz mükemmel olur

Cemil Aykut

Kayıtlı Kullanıcı
iyi günler üniversite kampüs alanı için kanalizasyon projesi çizecem bu konuda bana örnek veya benzeri projeler varsa yardımcı olabilirmisiniz

Selam Bayram

Kayıtlı Kullanıcı
mevcut alanın topografik bilgileri önemli,daha sonra projeyi yapacağın nufusu ,kullanacağın boru çapı ve eğim bunları gözönünde bulundurman lazım.en büyük desteği bir harita mühendisinden alırsın

Erkan Kutay

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba arkadaşlar alt yapı projeleri için köprüye ankraj detayı ( askıda geçiş detayı) na ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim (erkankutay@mynet.com)...

Mehmet Sadık AY

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Ekonorm Mühendislik
@Mustafa Demir

Selamlar... Zonguldak Karaelmas Üniversitesi 4. Sınıf öğrencisiyim. Kanalizasyon projesi aldım ve tamamlamak üzere 1 haftam var. Normalde projenin bir kısmını tamamlamıştım fakat çok yetersiz olduğu için 1 hafta ek süre istedim. Bana acil olarak projem için yardım edersen çok sevinirim. Teşekkürler ...

Ayrıca Makale ve teorik kısım gerekli :) kanalizasyon ile ilgili farklı çalışmalar bulmakta zorlanıyorum...

Cemil Aykut

Kayıtlı Kullanıcı
@Hilal Çetin

Hilal Hanım örneğinizi inceledim... bu excell hesaplamalarınızı anlamadım...acaba bir satırda yapılan işlerinizi hesaplamalarınızı açıklayabilirmiziniz.

@Fatih Özcan

Sayın mustafa bey yukarıda Fatih Özcan beyin söylediği projelerden birer örnek ekleyebilirmiziniz. Bu arda kuruköprü güzel bir proje

Mustafa Demir

Kayıtlı Kullanıcı
cemil bey hepsinden birer tane örnek ekledim zaten şuanda aynı başlık altında birer örnek var. kontrol edip eksikse tekrar yükleyeceğim

Muhlis Çelik

Kayıtlı Kullanıcı
sayın Mustfa DEMiR
elimde birçok içme suyu ve kanalizasyon projesi bulunmaktadır bir çoğu orjinal uygulanmış projedir.
ancak hepsini buraya koymam bildiğiniz üzere çok zor bu yüzden istek durumuna göre bu projeleri paylaşacağım.
ihtiyacı olanlar ya da fikir edinmek isteyenler buraya yazarlarsa yardımcı olurum..
bu notunuza istinaden paylaşmak istediklerinizi mümkünse
muhliscelik@gmail.com gonderirmisiniz

Sena Ölçücü

Kayıtlı Kullanıcı
mustafa bey ; eğer mümkünse elinizde kanalizasyon hattı ile ilgili proje varsa paylaşabilir misiniz?

Gunay Oztepe

Kayıtlı Kullanıcı
mustafa bey sizden ricam iski için kullanılan örnek ve tip projeleri varsa gönderir veya eklerseniz çok sevinirim

Seylan Aygün

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar,

Kanalizasyon ve yağmur suyu projelerinde İSKİ hangi programlar ile yapılan çözümleri kabul etmektedir? Bilgisi olan var mı acaba?

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
Saipem
Hicbir idare su program istiyorum demez. Cozumun dogru olmasi esastir. Sartnamesini yazar buna uygun olup olmadigini kontrol eder.

Didem Ertürk

Kayıtlı Kullanıcı
Mustafa Bey;

2000-10 000 EN için bir kanalizasyon projesi hazırlamak istiyorum. Elinizde tam bir proje örneği varsa ve paylaşırsanız çok memnun olurum. Teşekkür ederim.

Cem.A

Kayıtlı Kullanıcı
Mustafa Bey Elinizde yagmur sularının toplanması ile alakalı sahanın m2'si ve o ile düşen maximum yada ortalama yağış miktarına göre(kg/m2) çöktürme havuzu hesabı varmı.

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
Saipem
Arkadaşlar mail adreslerini lütfen paylaşmayınız. Dökümanı buraya ekleyebilir yada özel bir döküman ise Özel Mesaj yoluyla size iletebilir.