Ambalaj Atıkları Toplama ve Ayırma Tesisi Kurulması, İşletilmesi ve Ön İşlem Tesisi Kurulması, İşletilmesi İhalesi Hakkında

Zeyuboğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
KAstamonu Mahalli İdareler Birliği
Merhaba Arkadaşlar;

Kurumumuzca Ambalaj atıklarının kaynağında toplanması ve ayrıştırılması ve ön işlem tesisinin kurulması ve işletilmesi işi ihalesine çıkacağız. Bu ihale öncesinde yapmam gereken çalışmalar hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi?
Elinde örnek şartname dökümanları varsa paylaşırsa sevinirim.

Gülin Ç.

Yönetim Grubu
Firma
Atık Yönetimi
Merhaba , bu evrağı birlikte çalıştığınız ilçe belediyelerinden temin etmelisiniz , her belediyenin şartnamesi farklı olur , sonuçta belediyeye ait bir belgeyi onların izni olarak paylaşmak gerekir diye düşünmekteyim.

Oğuzhan Keskin

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
.
Merhaba Arkadaşlar;

Kurumumuzca Ambalaj atıklarının kaynağında toplanması ve ayrıştırılması ve ön işlem tesisinin kurulması ve işletilmesi işi ihalesine çıkacağız. Bu ihale öncesinde yapmam gereken çalışmalar hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi?
Elinde örnek şartname dökümanları varsa paylaşırsa sevinirim.
@Gülin Ç. hanımın dediği gibi şartnameler kurumdan kuruma değişiklik gösterebilir ve ihaleyi yapan kurum şartnameyi hazırlayıp sunarki ihaleye girecek firmalar şartları okuyup görsünler daha sonra ihale ellerinde patlamasın.

Gülin Ç.

Yönetim Grubu
Firma
Atık Yönetimi
Evet sadece ihaleye girecek firmalar ile paylaşılmakta haklısınız :)

serhanmaden

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.serhanmaden.xyz
Firma
AGED
Merhabalar,

Hizmet istediğiniz nüfusa göre yönetmelikteki tesis sınıfınız belirleyip, orada yazan özellikleri şartnameye koyabilirsiniz, lisans alabilmesi için minimum şartları sağlamış olur. detaylı olarak nerede hangi malzemelere ihtiyacımız olur derseniz benim yüksek lisans tezimden ulaşabilirsiniz.

Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız. Giriş yap veya üye ol.