Ambar tesellüm belgesi

AltınkayaSAFAK

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
işsiz
merhaba arkadaşlar;
Geri dönüşüm firmasında çalışıyorum.
Ambar tesellüm fişi fatura yerine geçer mi?

KS
AltınkayaSAFAK

AltınkayaSAFAK

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
işsiz
peki çevre şehirciliğe bildirim yapabilmek için yeterli oluyor mu? e

Evrem Yeşil

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
AMBALAJ
aynı firma hem tat hem gdt için işlem yapıyorsa ambar fişini kullanıyorum ben 7c ve 8b ye işlem yapıyorum.
onay verdiğim zaman hem 7b hem 8b ye otomatik atıyor sistem mükerrer işlem oluyor diye ayrı ayrı işliyorum

Ömer Es

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar Merhaba,

Okullardan toplanan kitapları tehlikesiz atık olarak giriş yapmak için tesellüm fişi mi kesmemiz gerekiyor. Faaliyetimiz Ambalaj tat normalde toplama faaliyetlerimiz için alındı makbuzu düzenliyoruz. İlk defa tehlikesiz atık belgemiz ile alım yapacağız o yüzden bu konuda çok fazla fikrim yok. Eğer tesellüm fişi keseceksek düzenlerken nasıl yazılmalı, 20 01 01(hurda kitap atığı )olarak mı yazılmalı? Bu konu da yönlendirebilirseniz çok sevinirim.

Fatih Koçak

Etkinlik Grup Lideri
Yönetim Grubu
Etkinlik Grubu
Web Sitesi
www.cevremuhendisleri.net
Firma
Mutlular Çevre Ve Sistem Danışmanlığı
Merhaba ,

Aldığınız atıklar için tesellüm fişi kesmeniz gerekiyor. Beyan yaparken sizin için gerekli olacak .
Kitap atıklarınızı 20 01 01 kağıt ve karton olarak alabilrsiniz.

Ömer Es

Kayıtlı Kullanıcı
Fatih bey çok teşekkür ederim, bir sorum daha olacak. Bu tesellüm fişlerine firma adı yazılıyor diye biliyorum, bu durumda okullardan alınanlar için okul adı mı yazılmalı

Olgaç Bey size de teşekkür ederim, evet bu tehlikesiz atıklar için piyasa da hurda kelimesi çok kullanılıyor bunu öğrendiğim iyi oldu direk kodu ve adı yazması daha doğru olacak olacak sanırım.

Olgaç Sürmelihindi

Çevre ve İnşaat Mühendisi
Yönetim Grubu
Web Sitesi
www.linkedin.com
Firma
Aktif İş Arayışında
Ömer bey merhaba, Fatih beyin dediğine ek olarak hurda olarak kesilmemesini tavsiye ederim. Çevre ve şehircilik il müdürlüğü bu ifadenin kullanılmasını istemiyor.

KubilayDuman

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Della Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Gider pusulasi ile de alim yapabilirsiniz aldığınız kişinin tc sini yazmaniz yeterli olur gider pusulasina

Gülin Ç.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Atık Yönetimi
Şimdilik tehlikesiz atıkta kabul ediyorlar gider pusulasını , Ambalaj atığındaki uygulamaya dönmez umarım..

• Beğen
Tepkiler: Pnr
Önceki cevapları görüntüle…

Gülin Ç.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Atık Yönetimi
@Kubiay Duman buna ek olarak mesela bizim Hurda Metal Tehlikesiz TAT belgemiz var , biz metallerini aldığımız firmadan ambalajlarını da alıyoruz.Geri kazanım belgesine ihityacımız olmuyor

Olgaç Sürmelihindi

Çevre ve İnşaat Mühendisi
Yönetim Grubu
Web Sitesi
www.linkedin.com
Firma
Aktif İş Arayışında
@Kubiay Duman Karşımda bir an Divaların divası var zannettim. Gerçi sen öylesin. :) İnşallah koruyacaktır ama tat firmaları bu durumdan hoşnut değil. Şimdi ef enim yüc'e allah'ü te a la nın inaniyetiylen bu müstesna-i hübubat-ı bülbül-ü şahane günde siz kıymetli, aziizzz,yüc'e ,hemdert,yekvicut, saygıdeğer meslektaşlarım bilgiler için teşekkür ederim. :)