Analizler ve deneyler hakkında yardım

darkS

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
deu
Merhaba abilerim, ablalarım ve ilerideki meslektaşlarım. Ben Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencisiyim bu yıl malum pandemi yüzünden dersler uzaktan öğretim yoluyla yapıldı. Bu yıl yapacağım laboratuvar stajı için ise staj yerine geçecek bir ödev verdiler. Ekte paylaştığım fotoğraftaki 1 ve 2 numarayı yapabildim fakat 3. sorudaki deneylerin yapılışını öğrenemedim. Bu analizleri yapan bir laboratuvarda çalışan birisi ve ya elinde kaynak olanlar yardımcı olursa sevinirim. İyi forumlar

Ekli dosyalar

• 52.8 KB Görüntüleme: 39

Cem Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.cemgineer.com
Firma
GÜNEŞ ÇEVRE DANIŞMANLIK
İşi tabi ki laboratuvarda çalışan arkadaşlara sormak lazım. Arıtma çamuru, toprak gibi numuneler ile çalışırken eloat hazırlardık. 2012 yılındaki staj defterimden şöyle bir sayfa paylaşayım. Belki işinize yarar.

Ekli dosyalar

Fatih Koçak

Etkinlik Grup Lideri
Yönetim Grubu
Etkinlik Grubu
Web Sitesi
www.cevremuhendisleri.net
Firma
Mutlular Çevre Ve Sistem Danışmanlığı
Merhaba abilerim, ablalarım ve ilerideki meslektaşlarım. Ben Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencisiyim bu yıl malum pandemi yüzünden dersler uzaktan öğretim yoluyla yapıldı. Bu yıl yapacağım laboratuvar stajı için ise staj yerine geçecek bir ödev verdiler. Ekte paylaştığım fotoğraftaki 1 ve 2 numarayı yapabildim fakat 3. sorudaki deneylerin yapılışını öğrenemedim. Bu analizleri yapan bir laboratuvarda çalışan birisi ve ya elinde kaynak olanlar yardımcı olursa sevinirim. İyi forumlar
Ayrıca bu şekilde bir uslüpla yaklaştığın ve gerçekten araştırıp takıldığın yerde sıkıntı yaşayıp bizlere danıştığın için ben teşekkür ediyorum. Örnek olması dileğiyle :)

İstanbul ve İzmir wp gruplarına da iletiyorum belki oradan da yardımcı olmak isteyen olabilir.